Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar ben koşu bandımla yeniden buluşmaya gideyim hazır kendimi iyi hissediyorkene :) kendinize cicicicicicicicicicici bakın :) seviliyorsunuz. tanıştığıma çok çok memnun oldum :21: sonra görüşürüz :KK5:

sen böyle boşan gel boşan gel dersen şutlarlar tabi bizi burdan :KK5: sonra adaşım olmadan olmazki muhabbette ne güzel sarmıştı offf off bak gördünmü üzüldüm şimdi :KK43::KK43::KK58::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:tey tey tey

hemen gönderdin beni ne meraklıymışsın beni göndermeye :KK5::KK5: bide halay çekiyor gidicem diye :KK53: onlar benim kalbimin ne kadar temiz olduğunu biliyolar bi kerem hıhhh :63::63::63::63:

İş değiştirmekten de korkuluyor ama senin olduğun yer çok da kurumsal bir yer değil. Gerçi iş değiştirdiğinde de kurumsal olmayan biryere gittiğinde başka türlü sorunlar da çıkabilir. Sen şimdiden araştır; başka alternatiflere bak...

Hayata nasıl başladığım, nasıl boşandığımla ilgili aslında. Bu süreçte biraz da birşeyleri anlasın haddini bilsin istiyorum. Arada çocuk olmasa arkama dönüp bakmam umrunda bile olmaz da işte mecburen yüzyüze bakmasak da arada bir bağ olacak. Artık onu da geçtim.
Şimdi yakın akrabalarıma birkaç hakaretinden bahsettim de sinirleniyorlar ne bu seni arkasız mı sanmış diye...
Onun gerçek yüzünü görseler kimbilir naparlar !!
Böyle kolayca kurtulacağını sanıyor. Hadi hayırlısı bakalım. Birkaç gün daha sabretcem ondan sonrası belki kontrol benden bile çıkabilir bana çok dua edin de işler benim lehime olsun hep, üzülmeden halledelim şu işi...

Çalışırken de başka alternatiflere bakılmıyo ki kuzum yaa bakalım kısmet ne diyim gün geçiriyorum işte..

Akrabaların,ailen arkanda en azından canım,bizler ne yaşadığını tam bilemiyoruz ama bu kadarıyla bile mutsuz olduğunu görebiliyoruz..

selam kızlar geyik varmış zayıflanıyormuş falan dediler geldim :) ama kabul görürmüki:) yeni kk üyesiyim bende yani yeni sayılır 1 haftacık falan :KK43: ama muhabbetler çok güzel yaa bende ortak olmak istiyorum :):):):):):KK8:

Hoşgeldinn Neşe'cim ben Gülin :KK54:

bak şimdi benimki hem kalıplı hem uzun hem dolgun ben hem kısa hem zayıf hem tıfıl bizim kadar olamazsın :KK52::KK52: :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 503624 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ahanda böyle bişeyiz :KK60:

Fotoğrafa koptummm :KK52::KK52:

kızlar nerelerde oturuyosunuz ? :44:KK43:orayı atlamışız?)

Ben Çorlu'da yaşıyorummm sen nerde oturuosun bakalım kuzucuk?

AMİN BİTANEMM:nazar::nazar::nazar:

AM,N CANIM AMİN İNŞ. DÜN HATTA BUNU KONUŞTUK HAYIRLISINI İSTEYELİM DEDİ BENDE HAYIRLISI DEĞİLSE TEZ ZAMANDA AYRILALIM DEDİĞİMDE BİZ HEP BİRLİKTE OLALIM DEDİ.ALLAHIM HAYIRLISINI NASİP ETSİN HAKKIMIZDA CANIM

BOYAMALAR YAPIYORUM KİMİ ZAMAN SAKLAMBAÇ OYNUYORUZ AMA GENELDE ANNESİYLE OYTNUYOR ÖYLE OYUNLARRR

ÇOK ÇOK ÇOK FARKLI İLK BULUŞMAMIZDA O KADAR GÜZELDİKİ HERŞEY SANKİ HEM GÖRÜŞÜYORMUŞUZ GİBİYDİK,O GÜNÜ OLU DOLU YAŞADIK.

ŞİMDİ SINA YERİME GELİCEK BULUŞUCAZ SINAVDAN ÇIKIŞTA SAHİLE GİTCEZ ŞİMDİDİEN PLANLAR YAPILDI BİLE ,PAZAR GÜNÜNÜ İKİMİZDE İPLE ÇEKİYORUZ CANIM
ALLAHIM ÖYLE BİR SİKOLOJİSİYDEN BUNU KARŞIMA ÇIKARDI İYİKİ ÇIKARDI ,YÜÜZMDE GÜLME SEBEBİM O BENİM.:KK69:

İnşallah hep böyle iyi olursunuz canım. Aman ailesine dikkat :)

kız bende büşrayım ya diycektim ki sana yuh ya çalışıp çalışmadığımı bilmiyor hala :KK47: :KK9:

Yok canım barışmadık hala küsüs çocuk gibi bi daha asla barışamayız onun artık öyle bi kızı yok benim artık annem yok burdaki arkadşlardan özür diliyorum beni yanlış anlamasınlar ama öyle :KK31:

Nasıl bu kadar uzak olabilirsiniz ki ? NE geçti bu kadar canım aranızda ya ?

Çalışırken de başka alternatiflere bakılmıyo ki kuzum yaa bakalım kısmet ne diyim gün geçiriyorum işte..

Akrabaların,ailen arkanda en azından canım,bizler ne yaşadığını tam bilemiyoruz ama bu kadarıyla bile mutsuz olduğunu görebiliyoruz..

Haklısın çalışırken başını kaldıramaz insan. Belli bir yaştan sonra iş değiştirmeleri daha zor oluyor o bakımdan demiştim ama daha önünde seneler var senin canım.

Evet çok şükür hepsi arkamda. Bizimki bana soruyor bu kararında akrabaların da hem fikirler mi diye, tüm sülalem benim arkamda dedim. Birkaç defa soruyor onlar da mı öyle düşünüyor diye... Onun yanında olacaklarını felan mı sandı naptı ?
Ya canım belki ilerde daha da zorlanacağım ama şuandaki halimden daha iyidir heralde. İnsanız ya kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok.

günaydın kızlar:)
neler kaynatmışsınız öyle...
büşralar ikiniz de hoş geldiniz kızlar:)))))))))

Çok şükür canım. Anlamışsındır, eşimden ayrılmak üzereyim. Onun telaşı var. Doğal olarak da insanın canını sıkıyor tabiki...

hayırlısı:KK43:
mahkemeye taşındı mı bu durumunuz canım??

Canım inşallah ecrin'e de sana da Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bebişler nasib eder inşallah. Stres yapmayın; stres yapınca da etkiliyormuş.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.............................
Günaydınnn herkesee :KK16:

Eski hatunlar geri gelmişş Hoşgeldiniz bayanlar :KK54:

Veee yeni biri katılmış aramıza sen de Hoşgeldin Gözde'cim :KK54:

Nasılsınız canlar?

merhaba gülincim.ben iyiyim sen nasılsın tatlım???

İnşallah hep böyle iyi olursunuz canım. Aman ailesine dikkat :)

Haklısın çalışırken başını kaldıramaz insan. Belli bir yaştan sonra iş değiştirmeleri daha zor oluyor o bakımdan demiştim ama daha önünde seneler var senin canım.

Evet çok şükür hepsi arkamda. Bizimki bana soruyor bu kararında akrabaların da hem fikirler mi diye, tüm sülalem benim arkamda dedim. Birkaç defa soruyor onlar da mı öyle düşünüyor diye... Onun yanında olacaklarını felan mı sandı naptı ?
Ya canım belki ilerde daha da zorlanacağım ama şuandaki halimden daha iyidir heralde. İnsanız ya kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok.

İNŞALLAH CANIMM.bir tek bu zaten .ama şimdi bişey demiorum konu açıldığında tekrardan sölücem emin olsıun diye.

zennubecim hoşgeldin nasılsın?

Maşallah sana böyle devam et çalışmaya, kendi ayaklarının üzerinde dur...
aynen öyle valla 5 yıldır ssk ödeniyor o konuda şanslıyım hayata baya erken atıldım :KK19:
Fotoğrafa koptummm :KK52::KK52:

Ben Çorlu'da yaşıyorummm sen nerde oturuosun bakalım kuzucuk?
istanbulluyum ben abla şehir çocuğuyum ben :KK17: :KK30:
neler geçmediki detaya girersem yeni konu açmış olurum baya bi uzun hikayem var aslında annem babam ayrı ben annemle konuşmuytorum bu kadar :KK70: :KK52: kısa ve net :KK76:
günaydın kızlar:)
neler kaynatmışsınız öyle...
büşralar ikiniz de hoş geldiniz kızlar:)))))))))
hoş bulduk canımmm :KK3: sende hoş geldinnn :KK3:

esencim annesi biraz garip,

yemek yerken bile iğneleyici laflar söylermiş.dokundururmuş.

işte hala sen evlenmedin diyormuş senin yaşındakiler çocuk sahibi oldular diyormuş

babsı daha iyi yaklaşıyor bu duruma evlenip napıcak bzim gibi mi olsun diyormyş:)

annesi biraz sabırısız kadın sanırım..

işte hala sen evlenmedin diyormuş senin yaşındakiler çocuk sahibi oldular diyormuş

babsı daha iyi yaklaşıyor bu duruma evlenip napıcak bzim gibi mi olsun diyormyş:)

iyi
arkandan çok dedikodunu yapar o zaman

ya benim annem biraz garip bi insan bayramda ilk babama değil anneme gelememizi ister gitmezsen aylarca konuşmaz küser onda kalmamızı istemez ama sonra darılınca biz ona gitmeyince kendi kıyametleri koparırr gelmiyorlar diye yemek yeriz ananeniz dediniz böyle böyle dedi beni istemiyorlar orda sizin yedikleriniz gözlerine batıyor diyor ki ananem deden öyle insan değiller annem maaşımı almama yakın can ciğeri kuzu sarması maaşım bitsin param yok anne nasıl alıyım dediğimdede zaten sizin paranız bana hiç olmadı der... bu sadece olayların detaya girilmemeiş hali hepisnin bi detayı var :KK31:

İNŞALLAH CANIMM.bir tek bu zaten .ama şimdi bişey demiorum konu açıldığında tekrardan sölücem emin olsıun diye.

zennubecim hoşgeldin nasılsın?

Söylemekten ziyade ne kadar ailesine düşkün, hayatının neresinde tek başına hareket edebiliyor mu bunları gözlemlemen lazım. Tabiki ilk başta hemen bilemezsin ama hani bu açıdan bakarsan olaya birşeyler hissedebilirsin. Bunları niye şimdiden söylüyorum ; duygusal boyuta daha fazla girmeden bunları bilirsen daha iyi olur. Sonuçta sen bu kişiyle anlaşırsan ilerde evlilik niyeti ile de görüşüyorsun değil mi ?
Ben oturup konuşma yapmıştım ailesi ile ilgili, en çok korktuğum şey de kendi ailesinin ön plana çıkmasıydı. Daha evlenmeden bunları biliyordum. Kendisine de özellikle üzerine basa basa söylemiştim ama boşunaymış. Hissetiğim birkaç şey de oldu ama insan duygularına da yenik düşebiliyor bir de şu noktada kader demekten başka birşey kalmıyor aslında.
O yüzden baştan gözünü dört açacaksın duygusal anlamda ilerlemeden :)

ya benim annem biraz garip bi insan bayramda ilk babama değil anneme gelememizi ister gitmezsen aylarca konuşmaz küser onda kalmamızı istemez ama sonra darılınca biz ona gitmeyince kendi kıyametleri koparırr gelmiyorlar diye yemek yeriz ananeniz dediniz böyle böyle dedi beni istemiyorlar orda sizin yedikleriniz gözlerine batıyor diyor ki ananem deden öyle insan değiller annem maaşımı almama yakın can ciğeri kuzu sarması maaşım bitsin param yok anne nasıl alıyım dediğimdede zaten sizin paranız bana hiç olmadı der... bu sadece olayların detaya girilmemeiş hali hepisnin bi detayı var :KK31:

Canım Allah yardımcın olsun tabi canım her insan aynı olgunlukta olacak değil. Olgunluğun da yaşla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Sadece yaş ilerledikçe tecrübeleniyorsun , hayattan ders çıkarmayan için de tecrübenin de bir önemi olmuyor.
Biraz siz baba tarafında göründüğünüz için size cephe alıyor anneniz belli...
Kaç kardeşiniz bilmiyorum ama herkese tavrı böyle ise ondan dolayıdır diye aklıma geliyor.
Benim kayınvalide de çocuklarıma zararlı olur mu olmaz mı diye düşünmeden sürekli kapris yapardı. Sürekli yanlarında olsun isterdi. Kafalarının etlerini yerdi ama çocukları inan çok sabırlıydı. Ama psikolojileri de normal değil hiçbirinin...
O yüzden kendine zarar gelmeyecek şekilde idare edeceksin yapacak birşey yok. Zaten beraber yaşamıyorsunuz sanırım. Babanla mı yaşıyorsun ?

X