Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

hangi topikte :18::18::18::18: Valla yazdım oku geçmişi bak gör günahımı alıyosun abla :18::KK43:

şafak topicinde hee tamam gördümm hadi gözünaydın o kadar bugünü bekliyordunn

sen annenle hala barışmadın mı?

Büşra hoşgeldin aramıza çalışıyor muusn okuyor muusn?

Büşra :KK16: Mert

Büşra :KK16: Muhammet

abowww bu nasıl bi tesadüftür ya yaşlar 21

ben kumral ela gözlü 1.55 boyunda oğlak burcu bi kızım
Sevgilim esmer kahve gözlü 1.85 boyunda (aramızda bi cetvel boyu var :KK70: :KK60:) 21 yaşında oda akrep burcu :KK76:

sıra sende :KK52:

adım büşra neşe 21 yalında esmer 158cm boyunda kahve rengi gözlüyüm :) sevdiceğimin adı muhammet 1.74 boyunda ela gözlü buğday tenli :) bizimde boy farkımız var cetvel kadar olmasakta o daha zayıf olduğu için boyundan uzun gösterişyor o yüzden görünürde cetvel farkımız var gibi :KK9:

biriyle karıştırdım herhalde..
kusura bakma..

sağol canım ama ben yumurtayı hayatta süremem saçıma :KK1:
çam terebentin atıyorum ben şampuana
bi de haftada bir saç bakım yağı var onu kullanıyorum
ama bayadır aksattım tatildi falan derken

hımm olabilir rutininden şaştıysan eğer bakımda oda etkiler :KK25:

kızz senin gibi cici bi kızdan beklemem zaten böyle bişey :KK19:

yok canım sorun değilde kötü biriyle mi karıştırdın anlamadım şimdi :26: oda mı büşraydı :18:

teşekkür ederim canım benim :) cici oldum cicicici :) :KK36::KK16:

kız bende büşrayım ya diycektim ki sana yuh ya çalışıp çalışmadığımı bilmiyor hala :KK47: :KK9:

Yok canım barışmadık hala küsüs çocuk gibi bi daha asla barışamayız onun artık öyle bi kızı yok benim artık annem yok burdaki arkadşlardan özür diliyorum beni yanlış anlamasınlar ama öyle :KK31:

okuyorum ben. turizm öğretmenliği 4. sınıf. bu yıl bitiyor nasipse okul. sen okuyormusun çalışıyormusun? bu arada isim ne senin??

kız bende büşrayım ya diycektim ki sana yuh ya çalışıp çalışmadığımı bilmiyor hala :KK47: :KK9:

Yok canım barışmadık hala küsüs çocuk gibi bi daha asla barışamayız onun artık öyle bi kızı yok benim artık annem yok burdaki arkadşlardan özür diliyorum beni yanlış anlamasınlar ama öyle :KK31:

senle karışmayalım biz :) diğer bayanlar NEŞE diyebilirler bana :) çift isimli olmanın faydaları part 52365441126 :)

büşracımmm konuştuyduk bunu,bu adar tepkili yaklaşma annene canım ,istememiştir o da böyle olsun canım benim..hem teyzende psikolojisi bozuk diye annenin yanında ol canım sende olmazsan annen kimle konuşucak kimden destek alacak bitanem

okuyorum ben. Turizm öğretmenliği 4. Sınıf. Bu yıl bitiyor nasipse okul. Sen okuyormusun çalışıyormusun? Bu arada isim ne senin??

burcu 22 yaşındayımm..hem okuyorum hem çalışıyorum ben açıköğretm kamu yönetimi 3 sınıf öğrencisiyim .sözleşme finansal yönetim departmanında yardımcıyım

adım büşra neşe 21 yalında esmer 158cm boyunda kahve rengi gözlüyüm :) sevdiceğimin adı muhammet 1.74 boyunda ela gözlü buğday tenli :) bizimde boy farkımız var cetvel kadar olmasakta o daha zayıf olduğu için boyundan uzun gösterişyor o yüzden görünürde cetvel farkımız var gibi :KK9:

hımm olabilir rutininden şaştıysan eğer bakımda oda etkiler :KK25:

teşekkür ederim canım benim :) cici oldum cicicici :) :KK36::KK16:

bak şimdi benimki hem kalıplı hem uzun hem dolgun ben hem kısa hem zayıf hem tıfıl bizim kadar olamazsın :KK52::KK52: :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 503624 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ahanda böyle bişeyiz :KK60:

senle karışmayalım biz :) diğer bayanlar NEŞE diyebilirler bana :) çift isimli olmanın faydaları part 52365441126 :)
olsun ikimizde ufacı ktefecik içi dolu turşucuk bil bakalım ne :KK70: :KK60: :KK52:
büşracımmm konuştuyduk bunu,bu adar tepkili yaklaşma annene canım ,istememiştir o da böyle olsun canım benim..hem teyzende psikolojisi bozuk diye annenin yanında ol canım sende olmazsan annen kimle konuşucak kimden destek alacak bitanem

benim vicdanım çok rahat :KK31:

burcu 22 yaşındayımm..hem okuyorum hem çalışıyorum ben açıköğretm kamu yönetimi 3 sınıf öğrencisiyim .sözleşme finansal yönetim departmanında yardımcıyım

ne güzel :) memnun oldum tanıştığıma :) finansal yönetim diye bir ders bizdede var sanırım bu ıl alacağız artık yardımcı olursun bana :):KK76:
bak şimdi benimki hem kalıplı hem uzun hem dolgun ben hem kısa hem zayıf hem tıfıl bizim kadar olamazsın :KK52::KK52: :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 503624 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ahanda böyle bişeyiz :KK60:

allah seni ne etmesin emi kız güldüm hemde baya baya baya güldüm :KK70::KK70::KK70: şekerim ben sporcuyum omuzlar geniş kalıp var bende ama bnimkide tersine zayıf birşey o yüzden bizde değişik görünüyoruz birde o biraz daha çocuk yüzlü:KK16: gerçi sizin benzetime bakınca biz iyiymişiz diyorumda :) :KK53::KK53::KK53:

ne güzel :) memnun oldum tanıştığıma :) finansal yönetim diye bir ders bizdede var sanırım bu ıl alacağız artık yardımcı olursun bana :):KK76:

allah seni ne etmesin emi kız güldüm hemde baya baya baya güldüm :KK70::KK70::KK70: şekerim ben sporcuyum omuzlar geniş kalıp var bende ama bnimkide tersine zayıf birşey o yüzden bizde değişik görünüyoruz birde o biraz daha çocuk yüzlü:KK16: gerçi sizin benzetime bakınca biz iyiymişiz diyorumda :) :KK53::KK53::KK53:

evet bencede iyisiniz iyi... Aaaa aklıma ne geldi kız sen çocuğu döversinde heee yoksa dövüyo musun :KK30: :KK53:

Son düzenleme:
bak yaa hiç benim gibi cicicicicicicici bi kız yaparmı öyle şeyler :):KK49:

valla bana yaparmış gibi geldi ben senden korktum biz senle hiç karşılaşmayalım sen beni sever gibi yapar döversin falan :18: :KK22:

sonra senin ağzımı burnunu sevmek zorunda kalırım :KK54: :KK16:

X