Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben yine kacirdim tatlim resimlerini
Nasilsiniz kizlar????
Sabahtan baya kaynatmisiz:)) ben gec kalktim ya 12ye geliyordu saat. Aksam baya yorulmusum:) ama dun bakma asamasini yaptim bugunde alma asamasini yapcam..hihi:))) bos bos gecen haftasonlarini ozlemisim:))))
Sadeceyalan canım geldim tabisi bende:)) eksik kalir miyim:)))

Aynı anda yakalayamadım yine sizi kusurabakmayın kızlar
iiyiyiz canım 2 de işten çıkıcam toparlanıyorum yüzmeye gidicem belki gram zayıflarım

Aynı anda yakalayamadım yine sizi kusurabakmayın kızlar
iiyiyiz canım 2 de işten çıkıcam toparlanıyorum yüzmeye gidicem belki gram zayıflarım
Canım nerde yuzcen ya.. cok mu yakin deniZ) keske ben de yuzebilsemmm hemen simdi! Nasil canım cekti

kızlar kandiliniz mübarek olsun..

gülmk sana yakısıyor tatlım :))))))))))))))

sağol canım, hepimize yakışıyo, hepimiz gülelim :)

enee ne güzeeel :) demek senin hatunlar ha
eşya işleri insanı çok sıkıyo yaaa..
ben çok sıkıldım bu işten.

ne güzel olur heee, benim de aklımdan böyle bir şey geçmiştii..
kardelenin de aklına gelmiş, senin de..

bana tatile gelin kıprısa
kaynatalım birlikte :118:

ben niye göremiyorum ((

Kuzucum kaldırdım ondan göremiyosundur yetişemedin yine

Canım nerde yuzcen ya.. cok mu yakin deniZ) keske ben de yuzebilsemmm hemen simdi! Nasil canım cekti

30 dak mesafede bebeğim Çorlu'da yaşıyorum ben sultanköy var yakınlarda oraya gidicem

Ayy nasıl güzel olur kıbrısı hep merak etmişimdir.Akdeniz bi başka yaa :109: Çok güzel günler geçirirsiniz orda inşallah şuan nerdeydin tatlım sen?

Kuzucuklar benim mesaim bitti işten çıkıyorum akşama fırsat bulursam evde girerim yine öpüyorum hepiciğinizi

ya istemıyorum su anda ben yaaaaaaaaaa

hayırlısı olsun kız öyle deme.

Abbowww kız insanın ruhu patlar orda neyse ki kurtuluyosun..Bekle maxi'yi Kıbrıss

ben de patladım zaten burda yaa..
valla zor dayanıyorum..
kıbrıs beklemede şu an

Aaaaa Ebrar'a kardeş geliyooooooooo

offfffffff off o barışma gunlerınde kaza kurşunu yemış olabılırımmm (((((((((((((

ahaahahaah :)

Kuzucuklar benim mesaim bitti işten çıkıyorum akşama fırsat bulursam evde girerim yine öpüyorum hepiciğinizi

güle güle şeker :)
iyi yüzmeler:)

kızlar ben de kaçıyorum, hazır eşim evdeyken ağır işleri yaptırmam lazım ona

öptüm hepiciğinizi

Kizlaaaar ben yokken neler kaynatmissiniz. Ben bgun tum haftanin yorgunlugunu cikartip 1 de kalktim.
Ben de ayni seyi dusunmusum; beraber otursak cay icerek kaynatsak diye..

Hepinizin mirac kandili de mubarek olsun. Dua edelim birbirimize..

Senin adamda is var

esencıgım ben olayı kaçırdım eşinle aranda ne kadar yaş farkı var merak ettım(bız aynı yaştayız çatışıyoruz sızın yaş aralıgınız ne??

Biz de ayni yastayiz canim. Bizde kultur ve yetisme farki var bir de.
Seninki seninle ayni yastaysa kucuk demekki, siz birbirinize alisir gidersiniz merak etme. Kucuk yasta evlenmissiniz

ayy olmaz mı kurban olurum onu bana verene:)))))))))))))))))))ben onu çok sevıyorum belkıde bu yuzden bukadar kızıyorum

Ne guzel allah muhabbetinizi bozmasin!

ya çok mıem bulanıyo hamıle olabılıtem var(((((((8888

Hadiiiiii ! Hayirli ugurlu olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…