Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben de eşime neyse git ya biraz kafa dinlerim diyecem !
Hem bugün tek takılırım evde dizi felan izlerim...

Ya her seferinde bana baskı yapıyosun, bırak gideyim de rahatlayıp geleyim diyor.
Masaya yumruğu koyunca faydası olmuyor ki ? Yani ne yönde etki eder sence kızsam ?

bazılarına ters teper ya esencim, senin eşin de öyle mi ne biliyim..
sen üstüne gittikçe daha da yapası gelir bazılarının..

hiç umursamıyomuş gibi davransan nasıl olur? sen daha iyi bilirsin tabi ki, bizimki sadece bi fikir..

ben bunun gibi şeylerde eşime ilgisiz davranırım, umursamıyomuş gibi, o zaman onun içine dert olur..

Aman birak gitsin erkek milleti iste. ne bulurlar bilmem. Biz yapsak laf ederler. Bosver ya tatlim Sen de alisverise cik kiz. ben de ciksam mi diye dusunuyorum. Canım sikildi benim de evde. Zaten cumaya gelmisiz. Yorulmusuz butun hafta biraz stres atmak lazim:))

excity naber şekerim

Iyiyim maxima sekerim senden naber? Tasinma isleri nasil gidiyo? Carsiya cikiyom bende canım. Sikildim evde:) surekli atistiriyorum. Onun yerine ciciler alayim kendime:)) tramvaydayim :)

Iyiyim maxima sekerim senden naber? Tasinma isleri nasil gidiyo? Carsiya cikiyom bende canım. Sikildim evde:) surekli atistiriyorum. Onun yerine ciciler alayim kendime:)) tramvaydayim :)

iyiyim bende canım..taşınma işleri devam, ufak ufak eşyaları topluyorum..

çık gez valla, napıcan evde..
ben de travmadayım ama benim çıkacak bi yerim yok napacam ben

kıbrısı bekliyorum

Kibrista bol bol gezersin canım acisini cikartirsin sende:))
Maxima canım ya bende 25inde tasincam dedim Ev sahibine ev bulamiyorum hic kiralik ev yok su siralar. napcam bilmem?

Kizlar naber? Esim gitmedi. Tamam ya sen git ben eve gidip dinlencem dedim yok gelcem dedi.
Neyse bu da bir gelisme

Normali senin ve esinin davrandigi gibi.
Bizimki bana sormuyor ki , ben gtcem bilgin olsun diyor ben de genelde cevap yazmam ya da tamam derim gider.
Simdi ozel durum var. Ben arkadaslarimla plan yapmiyorum basbasa olalim diye onun umrunda diil
Neyse simdi en iyi halinde.. Belki duzelir ins ama gitmeye devam eder o allahin emri!

Hepsi ayni diil ama erkek milletinin! Ailesine duskun olanlar problem oluyor genelde.
Cik valla alisverise kafani dagit!
Biz de disari cikabiliriz bugun, esim disari cikalim diyor

Son düzenleme:
Kibrista bol bol gezersin canım acisini cikartirsin sende:))
Maxima canım ya bende 25inde tasincam dedim Ev sahibine ev bulamiyorum hic kiralik ev yok su siralar. napcam bilmem?

aa üzüldüm bak şimdi..zor bu işler ya, tez zamanda bulursun inş canım..

bak gitmemiş ne güzel, karamsar olma..

Hepsi ayni diil ama erkek milletinin! Ailesine duskun olanlar problem oluyor genelde.
Cik valla alisverise kafani dagit!
Biz de disari cikabiliriz bugun, esim disari cikalim diyor
Tatlim ben olayin basini kacirmisim
Ailesine mi gitcekti? Ya canım benim demek istedigim Erkekler arada sirada bizsiz takilmak istiyorlar. Ailesine gitmese arkadaslarina.gider. Ama gider. Neyse bosver bunlari. En azindan gitmemis:)

aa üzüldüm bak şimdi..zor bu işler ya, tez zamanda bulursun inş canım..

bak gitmemiş ne güzel, karamsar olma..

Ailesine mi gitcekti? Ya canım benim demek istedigim Erkekler arada sirada bizsiz takilmak istiyorlar. Ailesine gitmese arkadaslarina.gider. Ama gider. Neyse bosver bunlari. En azindan gitmemis:)

Gidip gitmemesi diil de bunu emri vaki ve allahin emri gibi herseye ragmen ve rutin yapmasi problem!
Mesela bu hafta ilk defa yalniz kalmisiz 3 senedir, yine gidiyor.. Beni kizdiran bu!
Biz zaten 4 senelik evliyiz.

Amaaan tek problem bu olsun ! Bu mesele biraz derin

anammmm gelmıssın sen zaten hoşgeldın cnm

Ya her seferinde bana baskı yapıyosun, bırak gideyim de rahatlayıp geleyim diyor.
Masaya yumruğu koyunca faydası olmuyor ki ? Yani ne yönde etki eder sence kızsam ?

esencıgım ben olayı kaçırdım eşinle aranda ne kadar yaş farkı var merak ettım(bız aynı yaştayız çatışıyoruz sızın yaş aralıgınız ne??

:)))bu kız sabahın korunde ne dıye gırdı sıteye demeyım anam uyunmuyoooo sıcaktan yaaa offfffffffffff dıkandımm.bu arada benım kı akşam bana süprız yaptı lunaparkta kızımızı kayın annemle gorumceme devrettık bız yemege gıttık:))))))))))))))))))))))))

günaydın kızlar... diğer topiğimize baktım hiç girilmemiş kimseler yok..:44:bende bizim hatunlar burdadır diye buraya yazıyorum sabah 30 dak leslie yaptımdiğer yazılanları okumak için sabırsızlanıyorum ama şimdi duş alıp kahvaltı yapmam lazzım akşama görüşürüz dün işyerinde biraz okudum ama akşam eşimden bana düşmedi pc zaten çok yorgundum erken yattım görüşmek üzere güzeller kendinize iyi bakın kaçamak yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…