Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Hepinizi optum kizlar! Biz birazdan disari cikariz esimle basbasa :)
Bu gece oglumla annemler geliyor..
Gorusuruuuz!

Gorusuruuuz!

ooo gezın tabııı tatlım ALLAH KAVUŞTURSUN bebışıne kocışkonlada herşey ıstedıgı gıbıolsun ınşallah hayatının başrol oyuncusu sen ol:)))))))))))

bende kızı hazırlayıp gıdem test alam gelem bıte aşkusum köstebek pasta istedı mazeme alıcam adam aş erıyo:))))he bu arada ebrara hamıle oldugumu mıraç kandılınle ögrenmıştım bugun hamıle çıkarsam kızımla karnımdakı bebek aynı gunlerde dogmuş olacakk ayyy kadere bak

kızlar hangi konuda fikir danışsam bilemedim düz taban almaya gideceğim de....

parmak arası terlik alsam işyerinde giysem abesk olur mu sizce

holding bünyesinde ama kalabalık değil binamız genel yaş düzeyi yüksek bekar 1-2 kişi yaşı küçük genelde öyle çok klasik giyim tarzı yok genel olarak

terlik dediğim parmakarası sandalet çıkçam şimmi kimse fikri yok mu

Son düzenleme:
holding bünyesinde ama kalabalık değil binamız genel yaş düzeyi yüksek bekar 1-2 kişi yaşı küçük genelde öyle çok klasik giyim tarzı yok genel olarak

cvb vereceksin sanmıştım ama yinede saol:KK14::KK14:

Selam şekerler.Muhabbet koyuymuş kaçırdık.
Hava bir garip ya rüzgar var toz toprak her yer ama sıcaklıkta yerinde:KK43:
Geç kahvaltı edince öğün kaçırdık yine

Gorusuruuuz!

ooh gezin tozun..

bende kızı hazırlayıp gıdem test alam gelem bıte aşkusum köstebek pasta istedı mazeme alıcam adam aş erıyo:))))he bu arada ebrara hamıle oldugumu mıraç kandılınle ögrenmıştım bugun hamıle çıkarsam kızımla karnımdakı bebek aynı gunlerde dogmuş olacakk ayyy kadere bak

aa ne tesadüüf:) ne güzeel:)

parmak arası sandalet basit kaçar holding bünyesine.
o ne ki dalga geçer gibi.

bence biraz topuklu tarzı sandalet al.

birazdan bi resim yüklücem senin için..

belki hoşuna gider.
memlekete gidiyim, ilk işim bundan almak olcak..

Sadeceyalan canım yaptin mi testi? Sonuc ne???merak ettim.
Kizlar bende yine alisverise ciktim ayakkabi ve 2 tane de bluz aldim. Ve de taki:KK66: Ayy cok kararsizim ben ya.. Bunu bi kez daha anladim bugun:) gunes gozlugumun cami kirildi garantiden 20 gune ancak gelirmis ama yeni bi tane secemedim:KK43: ve parfum baktim ona da karar veremedim;( ve sevgilime saat alcaktim onu da secemedim:KK43:

kızlar kandiliniz mübarek olsun..

sağol canım, hepimize yakışıyo, hepimiz gülelim :)

enee ne güzeeel :) demek senin hatunlar ha :KK1:
eşya işleri insanı çok sıkıyo yaaa..
ben çok sıkıldım bu işten.

ne güzel olur heee, benim de aklımdan böyle bir şey geçmiştii..
kardelenin de aklına gelmiş, senin de..

bana tatile gelin kıprısa
kaynatalım birlikte :118:

maximcim inan sizi çok yakın görüyorum kendime koliler geldi de daha başlamadım taşınmamıza çok da ben kullanmadığım eşyaları falan koliliycem ama fırsat olmadı.. şimdi de çayımı içtikten sonra dağ gibi ütü yapcam

hayırlısı olsun ebrarın annesi senin kızlar hayırlı olcak gelişlerinden belli

sadeceyalancım senin kızzlar demişim Allah söyletti herhalde eğer hamileysen 2. kız olacak galiba kilo alırım diye de korkma ben 59 kilo ile hamile kaldım hamileliğimde dikkat ettim 9 kg aldım doğumdan sonra gene 59 dum hem alsan d üzülme boş boş almıyorsun kiloları hem verirsin canım nolucak yazıyorum ama hamilemisin bilmiyorum değilsen görmemezlikten gel canım

Merhabaaaaa :21::21::21:
Bugün denize gittim kızlar ama nasıl rüzgar ve dalga vardı anlatamam bi kere üşüye üşüye girdik sonra çıktık kumsalda oturamadık bile çok rüzgar vardı heryerimiz kum oldu neyse başka sefere kısmet :KK55:
Sadeceyalan canım testin sonucu ne merakla bekliyoruz seni :26:

X