Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar birazdan magnum bademli hüpletcem

oh oh maşallah magnum haa ben donduramaya dayanamayan ben arkadaşta cart doru yemedim fruttarelerle idare ediyorum kendime haksızlık mı yapıyorum ne zaten fruttare yiyoruz ama göbüş aynen duruyor totoş da bu sefer diyetisyene sorcam ben bu 9 kiloyu nerden verdim göbüşdeki yağlar uyuyomu diye

arkadaşlar ben aryık ütüye geçiyorum ama ara sıra bakarım yine 2 tane sayfa açtım diğer topiği de giriyorum buraya da.... cevaplar karışırsa kusura bakmayın sadecyalan test sonucunu bekliyoruz canım teyze olacakmıyız olmayacak mıyız

Kizlar biz de geziyoruz hala, yolda yaziyorum size.

Nasip iste ama sanki olmus gibi konusuyosun :)
Ben de hamileyken hic asermesi yasamadim ama esim aserdi gecenin bir yarisi tatli yemeye felan giderdik onun yuzunden :)

Bence uygun diil oyle seyler isyerine

ooo gezın tabııı tatlım ALLAH KAVUŞTURSUN bebışıne kocışkonlada herşey ıstedıgı gıbıolsun ınşallah hayatının başrol oyuncusu sen ol:)))))))))))

Sagolasin canim benim! Birazdan gidiyoruz almaya onlari da.
Hayatinin basrol oyuncusu sen ol dilegi manidardi!

Bebis noldu? Test yaptin mi?

Son düzenleme:
fotoya ığraşamadım da link veriyim

Topuklu Ayakkabı - Marka - Deichmann

benim çok hoşuma gidiyor bu ayakkabı.

teşekkürler cnmm.... ama topuklu giymek istemiyorum hala alışamadım hep düşücem korkusu oluyor içimde gerçi artık eskisi gibi mıymıy yürümğyorum ama nese beyaz bir sandalet aldım parmak arası değilde hani buaralar eteklerin altında falan çok giyiliyor.. o tarzlarda dur resim bulurusam yüklerim bu mesaja

ayy canım sorma yaa..ben de dün değil ondan önceki gün yapmıştım dağ gibi ütümü..

günaydın herkesesabah sabah leslimi yapptım 12 dakika . bu arada kızlar bizim kilo çizelgesinin akıbeti nolacak:44: mutlu pazarlar

günaydın çıtırlar
topiğiniz hayırlı olsun bakalım
ben de yıkılmadım ayaktayım diyorum
tekrar diyetteyim arkadaşlar
ben diyetimi yapayım da gitmeyen kilolar utansın be heyyyyyyyttttttt
herkese ii pazarlaaarrrr

Fruttare' yi denedim canım ama o ne ya oyle dondurmami o.. Yiyemedim. O kadar da reklam yaptilar bu muymus dedim.. Ama sana helal olsun. Cartdore falan varken furuttare yemissin:) ama Ben fruttare yiyecegime hic yemen daha iyi:)

Fruttare' yi denedim canım ama o ne ya oyle dondurmami o.. Yiyemedim. O kadar da reklam yaptilar bu muymus dedim.. Ama sana helal olsun. Cartdore falan varken furuttare yemissin:) ama Ben fruttare yiyecegime hic yemen daha iyi:)

öyle deme canım ilk ben de öyle düşündüm bildiğin buz dedim ama yedikçe sevdim bugün oğlumun dondurmasından yedim acayip şekerli geldi max duo nun kremalı yerinden.şimdi hoşuma gidiyor napiyim canım yaaa göbüş gitsin diye kısıtlıyorum kendimi hoş onun da gittiği yok ya

Kalorisi dusuk mu onun?

Selam kizlaar! Nasilsiniz?
Bugun tartida sok! 49.9'u gordum. Dun cok yuruyus yaptik heralde ondan. İkindinden geceye kadar gezdik, sonra oglani aldik havaalanindan gece de o uyutmadi.

Selam kizlaar! Nasilsiniz?
Bugun tartida sok! 49.9'u gordum. Dun cok yuruyus yaptik heralde ondan. İkindinden geceye kadar gezdik, sonra oglani aldik havaalanindan gece de o uyutmadi.

Wuoww kuzummm sen baya bi deri bi kemik kaldın yahuu 49 demek baya zayıf biri demek tebrikler

Canim benim sevdiysen cok iyi cunku kalorisi cok az. İnsan alisinca guzel geliyor zaten. Alistiysan sorun yok. Hic digerlerine baslama cunku dondurma cok yersen kilo aldiriyor.
Opuyorum tatlim...
Bana bakma sen cnm benim kilo verdigimde yok zaten:)

:))))yok kızlar teste çıkmadı 1 2 gun daha olmassam reglı kan testı yaptırırım ama yok sanırım teste çıkmadı çünkı

hepınızı sevıyorum yaaa yaşamak ne guzelll ınsanları sevmek ne guzel......agrasıf polyanna:))))))))))))))))))))))))))

:))))yok kızlar teste çıkmadı 1 2 gun daha olmassam reglı kan testı yaptırırım ama yok sanırım teste çıkmadı çünkı
Hayirlisi olsun canım. Zaten simdilik istemiyordun:) havalar isindi regl gunleri sasmaya basladi. Acele etme olursun yakinda:)

Maximacim,
Cok mu sicak kuzum kiyamam sana. Burasi da baya serindi bugun. Evden cikmadim disarisi nasildi bilmiyorum ama ev baya serindi.

Kizlar sanirim cuma tatile cikacagim dun aksam annemle karar verdik:) daha aklimda yoktu. Evi de haftaici toplayacagim. Donunce de tasirim. Once izmire annemlerin yanina. Ordana da kusadasina. İnsallah o zamana kadar regl olurum:)

hem sıcak hem de sıkıntıdan excitycim

ooh git tatile kafanı dinle bi güzel..

sadeceyalan dikkat et kuzum kazaya kurban gitme :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…