Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

günaydın gülın sende ben gıbı kargaların kahvaltı yapmasını beklememıssın:))))))))))))))))))))))))

Günaydınnnn güzzel hatunlar.Hava sıcakta olsa çok güzel tutun kocişlerinizin elinden çıkın gezin.Süslenin püslenin accuk dekolte giyin (evde) adamların aklını başından alın .Ben bugün 2 de işten çıkcam ve denize gidicem umarım harika bir hafta sonu olur hepimiz için Seviyorum sizi

ayy benım hıç ugraşmama gerek yok benım kının aklı başında dııl kiçinda hahahahha:)))))))))))))))))))))

günaydın kızlar bugun hava çok güzeel tam gezmelik valla ama ben çalışıyorum

ay sorma ya uyunmuyo artık..

ayy benım hıç ugraşmama gerek yok benım kının aklı başında dııl kiçinda hahahahha:)))))))))))))))))))))

senin yazılarına ölüyorum gülmekten yaaa ne alem kızsın sen

günaydın kızlar bugun hava çok güzeel tam gezmelik valla ama ben çalışıyorum

ben de çalışıyorum...evde eşya paketle zart zurt derken bunaldım yaa kızlar

oh oh ne de güzel kaynatıyorsunuz.size katılmayı çok isterdim ama çok işm var şimdi de oğlum oyun oynadı da bırakınca kapatma bi şeye bakcam dedim o da senin hatunlarmı dedi ..yani oğlum bile burdaki dostluğu farketti normal işlerimi zor yetiştiriyordum şimdi de boş vakit bulursam kullanmadığım eşyaları koliliycem off bir sürü işim var oysa şimdi birimizin evinde oturup kaynatmak vardı aaaahhh aaaaah hepinizin kandili mübarek olsun

utanma kızzzzzzzzzzzzzzzzz gerçekten güzelsın totısını kası:)))))))))9

Kaşıdım valla totişimi

Olsun kuzum işlerini hallet sende gelirsin aramıza
Ahhh keşke dediğin gibi birimizin evinde olup çaylarımı yudumlasak kaynatsak accuk
Hepinizin kandili mübarek olsun hanımlar :109:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…