help help kızlar yardımınızza ihtiyacım var adanada doğum yapanlar yada yapacaklar

saol canım nursel hanım hangi hastanede

Kizlar idrar yollarimda yanma var sanki.. doktor gecen kan ve idrar almisti idrarda enfeksiyon varmış bol su icsin demiş ama kafin dogumcu değil smdi ilk zamanlar ilaç vermeyiz demiş eşime ya birşey olur mu

evet sudecim seninde ilk bebeğin dimi tanısatıgıma cok memnun oldum

canım 3.bebişim 2 si sezeryan olduğu için bu bebişte sezeryan olcak. ilkinde adana ilinde oturmuyordum.Devlet hastanesinde 2005 te oldu...2.bebişim 2010 yılında metro hastanesinde oldu.memnun kaldım... ama o zamanlar metro bu kadar kalabalık değildi şimdide kararsızım

vla kızlar benim kafam iiyice karıstı dogum yapan deneyimli anneler yokmuuu bize yardımmm

7ay önce metro hastanesinde sezryn dogum yaptım abdulhakim arısoy doktorum cok memnun kaldım ilgiler personel hemsire cok cok iyiydi bidaha yapsam kesinlikle baska yeri tercih etmem sezeryana aglayarak girdim cok guzel moral werdiler allah razı olsun hepsinden..

Kizlar idrar yollarimda yanma var sanki.. doktor gecen kan ve idrar almisti idrarda enfeksiyon varmış bol su icsin demiş ama kafin dogumcu değil smdi ilk zamanlar ilaç vermeyiz demiş eşime ya birşey olur mu

canım bendede vardı bol bol su iç dediler kadın dogumada sordum oda dedi ilerlerse ilaç veririz dedi kac haftalıksın

saol canım herkes orayı övüyor tsk ederim rabbim bebişini korusun haziran annesiydin sana bişe daha sorabilirmiyim cok sıcak ya adana neler aldın bebeşine ben çıtçıtlı badiye yükleniyorum

maşallah sudecim rabbim çocuklarını esirgesin deneyimli annesinsudecim tüm hastaneler kalabalık

tam benim cıktıgı zaman cıkmıs canım ben aile hekimine gittim tahlillere idrarımda baya iltihap cıktı iş cıkıs hastaneye gttm bir daha tahlil yaptılar korkma dedi ama dr görün kime gdiyosun canım

canım ben balcalıda prof.fatma tuncay özgönen e gidiyorum

yani ilk defa geçen hafta gittim o baksn istiyorum çok yoğun hastanede pek bakmıyor ricayla bakmıştı bakarım dedi ama yarım ağız

29 unda gidecez bakalım devam ederse devam yoksa bende doktor arayacam..sana geri ilaç verdiler mi bana şuanda

ilaç vermeyelim bol su ıç dediler

banada vermediler su iç sıvı tüket iç çamaşırını sık değiştir hijyene dikkat et akıntın çoğalabilir ilaç içme korkma benimde ozamnlar cok oldu şimdi daha az bi dr ayarla kendine kesin bir doktor olsun cunku ikli testin var 12 haftanda sonra her ay rutin kontrol

ay 10.haftada kontrole gidecez demek 2 hafta sonra ikili test tapılacak..canım kandan mı oluyor ikili test

vla kızlar benim kafam iiyice karıstı dogum yapan deneyimli anneler yokmuuu bize yardımmm

ben mtroda 2 sezeryan oldum allaha çok şükür hijyen konusunda hiçbir sorun yaşamadım. hatta hastaneden çok memnun kaldım.özel oda ve ameliyat iyiydi. benim ikinci doğumda sezeryan gününden önce kanamam oldu doktor bayram tatilinden mersinden kalkıp geldi beni sezeryana aldı(eşim sırf bu yüzden bile doktor değiştirmiyor)

bende metro derim

Son düzenleme:
Canim metroda dr.un kim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…