help help kızlar yardımınızza ihtiyacım var adanada doğum yapanlar yada yapacaklar

ben mtroda 2 sezeryan oldum allaha çok şükür hijyen konusunda hiçbir sorun yaşamadım. hatta hastaneden çok memnun kaldım.özel oda ve ameliyat iyiydi. benim ikinci doğumda sezeryan gününden önce kanamam oldu doktor bayram tatilinden mersinden kalkıp geldi beni sezeryana aldı(eşim sırf bu yüzden bile doktor değiştirmiyor)

bende metro derim

Yardımcı olduğun için teşekkürler canım

saol canım herkes orayı övüyor tsk ederim rabbim bebişini korusun haziran annesiydin sana bişe daha sorabilirmiyim cok sıcak ya adana neler aldın bebeşine ben çıtçıtlı badiye yükleniyorum

Mayıs 20de dogdu oglum mayıs annesiyim:) en iyisini yapıyorsun cok sıcaktı ewe geldik klima actık pismesin diye vücudu cok taze cunku

kızlar yardım edin ben balcalıya gidiyordum bazı şeyler vardı sükür şuanda herşey normale döndü...

geçen perşembe ikili testim oldu şükür iyi..

artık aylık kontroller başladı..ben artık oraya gitmek istemiyorum ama gerçekten beni anlayacak iyi bir doktor arıyorum...

ilk gebeliğim ama ben aşırı derecede pimpirikli biriyim sırf bu yüzden 1 aydır hastaneden çıkmadık o test bu test..

bana ben sormadan herşeyi söyleyebilecek ve tabiki benim sorularıma bazen çok sıkıcı olabiliyorum sabırla yaklaşacak bir doktor arıyorum..

ben şimdi araştırmalarım sonucu metroda selçuk aslan ve ortadoğuda levent toksöz

bunlara kadar indirdim ama ortadoğuda birde doç.türkan cengiz yılmaz var buda sırf doç. oldugundan tercihimde hakkında bilgim yok ..selçuk bey ve levent bey hakkında bilginiz ya da bana doğuma kadar önerebileceğiniz bir doktor arıyorum..

eşim başkente gidelim diyor ama aylık muayene 200 filan diye duydum..acıbademde uzmanlar 200 profl.lar 300 her ay belki

veremeyebiliriz.. gidenlerden yardım bekiyorum

Son düzenleme:
X