help help kızlar yardımınızza ihtiyacım var adanada doğum yapanlar yada yapacaklar

ESMERSIRINE

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
5.339
396
kızlar adanada Ortadoğu hastanesine gidiyoruz bebeşimle ama kimse memnun değil yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden cok teşekkür ederim

kızlar adanada Ortadoğu hastanesine gidiyoruz bebeşimle ama kimse memnun değil yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden cok teşekkür ederim

Neden memnun değillermiş acaba...? canım ben metro hastanesinde doğum yapacağım.

Son düzenleme:
Arkadasim ben hala metro hastanesine devam ediyorum.hastanenin çok şükür bi olumsuzluğu ile karsilasmadim . yoğunluk, bekleme suresi doktoruna gore değişiyor. Muayene ucreti de 35 TL.

Arkadasim ben hala metro hastanesine devam ediyorum.hastanenin çok şükür bi olumsuzluğu ile karsilasmadim . yoğunluk, bekleme suresi doktoruna gore değişiyor. Muayene ucreti de 35 TL.

yapılan tahlillerde ne kadar alınıyor..

ben balcalıda prof. fatma tuncay özgönene gidiyorum..çok yoğun normalde bakmıyor heralde hamileliklerde

ama ben iyi olduğunu duyduğumdan ricayla gidiyorum ama bilmiyorum bakmazsa bende hastane aramak zorundayım..doğum ankarada olacak şuanda iyi bir doktor olsun istiyorum..seyhan başkent nasıl? muayene ücreti değilde yapılan test vs. çok mu tutuyor?

Sirinem ben geldiiiim..
Ben kizimda universal yani ozel adana hastanesinde dogum yaptim.

Doktorum Aytekin Altintas ti. 10 numara bir doktor. Ama sezaryen doguma 3bin tl istedigi icin bizi baska bir dr yonlendirmesini istemistik. O da bizi Muzaffer Sengul e yonlendirdi. Dr hakkinda hic bir bilgim olmamasina ve yanlizca iki kere gormeme ragmen sezaryen ameliyatimdan inanilmaz derecede memnun kaldim. Bu bebegimde de dogumda yine ayni dr gitmeyi dusunuyorum. Simdiki drumla konusmadim bu durumu ama zamani gelince soyleyecegim insallah. Sende bir arastir derim Muzaffer beyi.

Arkadaşın dediği gibi Aytekin bey çok iyi diye duymuştum. Arkadaşlarım genelde Metro hastanesinde doğum yaptılar çok memnunlardı. Ama şimdi nasıl bilmiyorum. Hizmetleri bakımları oldukça iyi.

Metroda ikili test 15 TL odedim. Ayrintili ultrason bu organ taramasi içinde 15 TL aliolar. Kan idrar gibi tetkikleri Saglik ocaginda yapildiktan sonra kabul ediolar. Hastane odalarininda güzel temiz olduğu, dogumhane ve ameliyathanelerinin de donanimli oldugu soyleniyor. Başkente allah dusurmesin yokluğunu da vermesin ama orada bi devlet hastanesi kargasasi var ya. Bikac kere gitmek zorunda kalmistim ve memnun kalmamistim.

Help mi .?
Ahaha neyse .
Sen memnun musun ?
cok kalabalık ameliyathanesini begenmiyolar ilgi yokmuş maalesef help:))))))
Neden memnun değillermiş acaba...? canım ben metro hastanesinde doğum yapacağım.
canım ameliyathanesi kalabalık ve ilgilenmiyolarmıs özel oda yokmuş muayene 52 tl doğum 900 müş
metroyu bende düşünüyom herkes memnun canım 52 tl muayene veriyorum özel oda veriyolar mı ameliyathanede
seyhan başkent güzel diyolar ama muaynen ve doğum pahalıymış

metroda gül hanım nasıl acaba ben bayan tercihim bide kızlar mesla ben bayan tercih ediyorum ya amaliyathanede erkek varmış anestezi felan o zaman ne anlamı varki kadın drun erkek ne ii drlar var şaşılacak sey vala

hosgeldin canım benimmmm herkes ii diyor adını duydum canım benim herkes övüyor hastası cok ama benim tercihim bayan dr zaten herkes unıversal veya metroyu övüyolar

canım ameliyathanesi kalabalık ve ilgilenmiyolarmıs özel oda yokmuş muayene 52 tl doğum 900 müş

ben metroya gidiyorum ama iş yerindeki arkadaşlar (sezeryan olacağım için) hijyen olmadığından bahsetmişlerdi. eski doktorumun ortadoğu ile anlaşması varmış bana oradada düşünebilirsin demişti. bende memnun olurum dediğimde ama oda sorunu varmış demişti...demekki doğruymuş. Başkentide ben beğenmedim 1 defa gittim daha ben ultrason odasından çıkmadan içeriye hasta aldılar kovar gibi. halbuki dr'a ilaç yazdıracaktım...randevu saatinde geldiğim halde 45 dk bekledim.doğum fiyatlarını bilmiyorum başkentin ama pahalıymış diye duydum

Son düzenleme:

sudecim ben atarstırıyorum ama kafam karman corman

seyhan başkent güzel diyolar ama muaynen ve doğum pahalıymış

teşekkürler cevaplarınız için..balcalı çok karışık yani iyi değil ama fatma hanım için gidiyorum özeli yok

inşallah o bakarsa doğuma kadar giderim..şuanda 7+5 haftalık henüz çok yeni..fatma hanım gerçekten çok sıcaktı tabiki bakarsa bakmazsa hastane arayışı ama bilmiyorum şuanda fatma hanımı istiyorum..

ayrıca eşime bakmazsa fatma hanım ,metro iyi diyorlar gidelim diyorum o pek sıcak bakmıyor..

Son düzenleme:
Merhaba hemserilerim bende hamileyim ikinci hamileligim ilkindede cok doktor degistirdim en iyi hastene olarakta medline eski adiyla metropark hastanesini goruyorum cok iyiydi odam ilgi alaka muzaffer sengulu cok arkadasimdan duydyum iyi olarak ben metroparkta eray memecide tavsiye ederim bayan olsun derseniz ayni hastanede nursel hanim var cok tatli bi bayan metro hastanesini hijjen acisindan cok tavsiye etmediler bana ortadogudada filiz hanim var ama oraninda ameliyathanelerinde emksikler cokmus allah korusun herhangi bi komplikasyonda sikinti dogurur kuzenim orda calisiyo ordan biliyorum

hemşire arkadaşlarımın dediği gibi hijyen sıfır metroyu düşünme diyolardı...ama şimdi benim iyice aklım karıştı:44:

fikirlerinde banada yardımcı olursan sevinirim...burdan haberleşelim canım ...sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız hepimiz inşallah

ben eray bey hakkında hiç iyi seyler duymadm hatta doktor ararken googlada arama yaptım

kk da cıktı konuların içinde ben çok tedirgin oldum

gerçi her doktor herkeste ayn beklentıyı vermıyor o acıdan nerede rahatsınız orası iyidir..

ben balcalıyı hiç sevmedım ama fatma hanım bakarsa çekerim orayı doğuma kadar doğumda ankarada olurum ınsallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…