Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Gunaydin kizlar. Bir saattir kendime gelemedim yav, hala uykum var. Ayy sabahlari benim gibiolan varmi aranizda
ben pıt diye uyanırım genelde ayıptır söylemesi :)
iyi olmaya gayret ediyoruz biraz stres yaptık galiba :)

Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperem

Amann Aman olur böyle şeyler darısı Saksi_Degilim_Ben 'nın başına Sende heyecan var mıı ?
ben şimdiden çok heycanlıyım nasıl olcek bilmem

olmaz mııııııııııı son 1 ay artık :)
Ay çok mutlu oluyorum yaa Allahım inşallah hep mutlu eder..
Aha benden sana tavsiye.. Eşinle arana ne kendı ailenı ne onun aiesını sokma. En önemlı kural bu ..
Ne olurssa olsun ayrı yatmayın , evliliğinizi her zaman canlı tutun , Allah korusun şiddet falan konuşmak ıstemıyorum kesınlıkle göz yumma canım.
Herzaman alttan birinin alması gerek bu her zaman sen olma kesınlıkle..
Helcin den öğütler dırırırı dırıımmmmmm

Biz eşimle ne sorunlar atlattık ayrılıgın eşiğinden döndük ama birbirimze olan aşkımız , saygımızdam dolayı vazgeçmedik.

Katılıyorum helcincim :))

Gunaydin kizlar. Bir saattir kendime gelemedim yav, hala uykum var. Ayy sabahlari benim gibiolan varmi aranizda
Bennn Her sabah ağlayarak kalkıyorum valla eşim olmasa uyur kalırım
Kıskanıyorum ama

1 ay sonra kuzucum
nisanın ilk haftası benimde o yüzden 1 ay sayılır aynı anda gibi birşey
umarım herşey güzel olur tabiki düşüncelirim çekindiğim şeyler alışabilir miyim vs gibi şeyler dışında önemli derdim yok şuan

Vay ben öleeyydddiiim vay ben öleeyyydiiiim
aa ndieennn töbe deeee
Çayımı kaptım geldim
Şimdi kimler evleniyor
kkrizantem ile Vatanseverr in düğünleri mi var 1 ay sonra.
Yoksa Vatanseverr in sözü mü var?
kkrizantem evli :) Vatanseverr 1 ay sonra evlencek . Saksi_Degilim_Ben de 1 ay sonra sözlencek :))

Yok kkrizantem çocuk yapıyor Vatanseverr nisan da evleniyor
Haahahh çocuk iyiydi krizzcim beklıyoruz bıtane çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…