Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Gunaydin kizlar. Bir saattir kendime gelemedim yav, hala uykum var. Ayy sabahlari benim gibiolan varmi aranizda
ben pıt diye uyanırım genelde ayıptır söylemesi :)
iyi olmaya gayret ediyoruz biraz stres yaptık galiba :)

Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperem :KK15:

Amann Aman olur böyle şeyler darısı Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben 'nın başına :KK48: Sende heyecan var mıı ?
ben şimdiden çok heycanlıyım nasıl olcek bilmem

olmaz mııııııııııı son 1 ay artık :)
:KK200::KK200: Ay çok mutlu oluyorum yaa Allahım inşallah hep mutlu eder..
Aha benden sana tavsiye.. Eşinle arana ne kendı ailenı ne onun aiesını sokma. En önemlı kural bu ..
Ne olurssa olsun ayrı yatmayın , evliliğinizi her zaman canlı tutun , Allah korusun şiddet falan konuşmak ıstemıyorum kesınlıkle göz yumma canım.
Herzaman alttan birinin alması gerek bu her zaman sen olma kesınlıkle..
Helcin den öğütler dırırırı dırıımmmmmm :21:

Biz eşimle ne sorunlar atlattık ayrılıgın eşiğinden döndük ama birbirimze olan aşkımız , saygımızdam dolayı vazgeçmedik.

Aha benden sana tavsiye.. Eşinle arana ne kendı ailenı ne onun aiesını sokma. En önemlı kural bu ..
Ne olurssa olsun ayrı yatmayın , evliliğinizi her zaman canlı tutun , Allah korusun şiddet falan konuşmak ıstemıyorum kesınlıkle göz yumma canım.

Biz eşimle ne sorunlar atlattık ayrılıgın eşiğinden döndük ama birbirimze olan aşkımız , saygımızdam dolayı vazgeçmedik.
Katılıyorum helcincim :))

Gunaydin kizlar. Bir saattir kendime gelemedim yav, hala uykum var. Ayy sabahlari benim gibiolan varmi aranizda
Bennn :mad: Her sabah ağlayarak kalkıyorum valla eşim olmasa uyur kalırım :mad:
Günaydın
Yataktan bildiriyorum :))
7 kalkmıştım ama benim oğlan yapıştı koluma sarıldı ikimiz beraber uyumuşuz geri. Eşime çayı demlettim 1 saatir de uyanık oğlumla aşk yaşıyoruz. İşler güçler bizi bekler. Bir silkelenip bismillah dersem hizlıca kahvaltıya oturursam süper olacak.
Kıskanıyorum ama :63:

1 ay sonra kuzucum :KK23:
nisanın ilk haftası benimde o yüzden 1 ay sayılır aynı anda gibi birşey :oops:

umarım herşey güzel olur tabiki düşüncelirim çekindiğim şeyler alışabilir miyim vs gibi şeyler dışında önemli derdim yok şuan:KK61:

Vay ben öleeyydddiiim vay ben öleeyyydiiiim:KK75:
aa ndieennn töbe deeee
Çayımı kaptım geldim
Şimdi kimler evleniyor
kkrizantem kkrizantem ile Vatanseverr Vatanseverr in düğünleri mi var 1 ay sonra.
Yoksa Vatanseverr Vatanseverr in sözü mü var?
kkrizantem kkrizantem evli :) Vatanseverr Vatanseverr 1 ay sonra evlencek . Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben de 1 ay sonra sözlencek :))

Yok kkrizantem kkrizantem çocuk yapıyor Vatanseverr Vatanseverr nisan da evleniyor :KK70:
Haahahh çocuk iyiydi krizzcim beklıyoruz bıtane çocuk :KK48:

X