Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Kız hadi beni geçtim o nasıl dayanıyor. Hiç uyumuyor enerjik . Sallarken karanlıkta babasını görüyor nasıl görüyorsa başlıyor sırıtmaya sürünerek kaçıyor.bağarıyor çığlık atıyor kendi kendine alkış yapıyor. Emziriyim uyusun diyorum. Memeyle konuşuyor sonra tip tip suratıma bakıyor :KK70:
Oyy çok güzel ya
Kaç aylık kızın? Maşallah

Benim kizim buyuk ki, kendi kendine bakiyo :KK48: tamam tamam, hadi ver kedilerini de git döktur. :KK73:
Kizlar bu gece 11 den sonra site bakima alinacakmis, mesaj geldi.
Ammann ben akşamları girmiyorum zaten artık kocişimle zaman geçirıyorum :) Adam isyan etti bıktım kk'ndan dıye :KK70: Bide biliyosunuz ygs ye çok aç kaldı 20 gün mü ne ona hazırlanıyorum :mad:

Kız hadi beni geçtim o nasıl dayanıyor. Hiç uyumuyor enerjik . Sallarken karanlıkta babasını görüyor nasıl görüyorsa başlıyor sırıtmaya sürünerek kaçıyor.bağarıyor çığlık atıyor kendi kendine alkış yapıyor. Emziriyim uyusun diyorum. Memeyle konuşuyor sonra tip tip suratıma bakıyor :KK70:
ay yavrummm küçük ama işini biliyor he :KK70: :KK70: kurban olurum :KK200:
:eek::eek::eek::eek: ben bişey demedim valla bebişim

nisanın ilk haftası benimde o yüzden 1 ay sayılır aynı anda gibi birşey :oops:

umarım herşey güzel olur tabiki düşüncelirim çekindiğim şeyler alışabilir miyim vs gibi şeyler dışında önemli derdim yok şuan:KK61:
heeerrşeyyy güzel olur içini ferah tut :)
hayırlı uğurlu olsun şimdiden
bizim düğün eylülde Allah nasip kısmet ederse

X