Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Insallah bakalim hayirlisi gülüm ♥

Allahim helcin ile krizantem kazaya kurban gitsin, vatansever de ilk geceden hamile kalsin insallah - AMIN :)))
Saka bir yana hemen cocuk yapmaktan yana degilim ama sizde bekleyelim derken abartmayin
Töbe estağ. Kız ssussss daha yenı lazer aletı aldım hamıleyken kullanmak yasak o kadar para verdım bırakta azcık kullanayım

Ayyy Çok heyecanlı sizin kadar heyecanlanıyorum yaaa :) Hadi hepiniz evlenınde topiğim bekarlardan kurtulsun
sonra hep birlikte hor görelim bekarları
geçmişimi çabuk unuturum

Ay çok sevindim saksııı.
Ama seni çok zorlu bir süreç bekliyor gerçekten hazırlıklı olmak lazım 1. kural kim ne derse desin takmamak :)
o kısımları bilmiyorum henüz bebekim ama yorucu bi süreç beni bekliyor onu şimdiden anladım
arada tecrübelerini aktar bana :))

o kısımları bilmiyorum henüz bebekim ama yorucu bi süreç beni bekliyor onu şimdiden anladım
arada tecrübelerini aktar bana :))
ya benim biraz zor geçti,geçiyor
umarım hiçbirini yaşamazsın klasik şeyler işte başka memleket severek olması fln derken benim annem başlı başına dertti sağolsun :))
Allah herkesin gönlüne göre versin

Biz bi kerem hap kullanmıyoruz
Olsun lazere kurban gideceksin, icime doguyor

Vatanseverr Saksi_Degilim_Ben kizlar hakkinizda hayirlisi olsun, bu zor dönemi atlatip sevdiceklerinizle feraha kavusacaksiniz insallah. Allah agzinizin tadini bozmasin, asklariniz daim olsun insallah ♥♥♥ beyazlar icinde cok güzel olacaksiniz buna eminim :)

Denas14__ görüsürüz kuzum ♥

Sen özel mesajına bakma. Geyikte gez hıh :/
Kız zaten bu ay korkuyorum töbe de çabuk ağlarım he
Ben bebek falan tutamıyorum dahaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…