Helcin10 ' la Sohbet Topiği

:KK70: sinirli ama napim. az önce dedim mart geldi bu bölümü helikopterle geçelim. olduuuuuu yazmış :63:

canım ebruşum:KK15:

saksıcım seninde manitan var hiçte çaktırmıyosun :KK70:
:KK48: Söylemeyım söylemeyım dıyım ama ıyı ettın kız :KK70: Yüzünü çıkaralım ortayaaa şurda Allah kısmet ederse 1 aya sözü var :KK48:

Niye çağardın şimdi :KK70: @Mune ablam selam olsun:KK200::KK53:

Bak ben çokta geç kalmış sayılmam şurda 3,5 yıllık evlıyım sonuç olaraaakkk :oops:

Anammm müdüre hanımı çağırdı :KK17:

:KK70: sinirli ama napim. az önce dedim mart geldi bu bölümü helikopterle geçelim. olduuuuuu yazmış :63:

canım ebruşum:KK15:

saksıcım seninde manitan var hiçte çaktırmıyosun :KK70:

Ama ne gerek var böyle seylere güzelim, ispitci diye adini cikartirlar bak sonra :KK53:

Yok gülüm ayni, bunada sükür :110:
yazmiyor olsam bile seni seviyorum :KK200:

çağırırım tabi
benim eli cımbızlı müdirem müdahale etmesin mi :KK70:
bekarları ezmenize göz mü yumsaydım :KK70:

Vatanseverr Vatanseverr gizli gizli evleniyorum bende çaktırmadan sınıf değiştiriyorum :KK70:
sonra hep birlikte ezeriz bekarları :KK70:

:KK48: Söylemeyım söylemeyım dıyım ama ıyı ettın kız :KK70: Yüzünü çıkaralım ortayaaa şurda Allah kısmet ederse 1 aya sözü var :KK48:
arada profiline giriyorum orda gördüm bişey demedi kız bana saksı :KK70:
Olduuuu derken :/ insan ahhb keşke aşkitoşkum yazar:63:
aşitoşkoların aşkitoşkosu yazması lazım affedemem yoksa :KK70: :KK70:
Vatanseverr Vatanseverr gizli gizli evleniyorum bende çaktırmadan sınıf değiştiriyorum :KK70:
sonra hep birlikte ezeriz bekarları :KK70:
nazar değmesin diye yapıyon böyle dimi seniii seni :KK70:

12. Haftadan sonra çok rahatlarsın gülüm :)
Insallah bakalim hayirlisi gülüm ♥
heeeehhh bak siz doğurun tecrube edıının sonra Allah kısmet ederde bigun hamıle kalırsak sızın engın bılgılerınızden yaralanıcaz :KK70: E-brulim E-brulim
Allahim helcin ile krizantem kazaya kurban gitsin, vatansever de ilk geceden hamile kalsin insallah - AMIN :)))
Saka bir yana hemen cocuk yapmaktan yana degilim ama sizde bekleyelim derken abartmayin

X