Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Insallah bakalim hayirlisi gülüm ♥

Allahim helcin ile krizantem kazaya kurban gitsin, vatansever de ilk geceden hamile kalsin insallah - AMIN :)))
Saka bir yana hemen cocuk yapmaktan yana degilim ama sizde bekleyelim derken abartmayin
Töbe estağ. :KK70: Kız ssussss daha yenı lazer aletı aldım hamıleyken kullanmak yasak o kadar para verdım bırakta azcık kullanayım :KK70:

Ayyy Çok heyecanlı sizin kadar heyecanlanıyorum yaaa :) Hadi hepiniz evlenınde topiğim bekarlardan kurtulsun :KK48:
sonra hep birlikte hor görelim bekarları :KK70:
geçmişimi çabuk unuturum :p:p:p

Ay çok sevindim saksııı.
Ama seni çok zorlu bir süreç bekliyor gerçekten hazırlıklı olmak lazım 1. kural kim ne derse desin takmamak :)
o kısımları bilmiyorum henüz bebekim ama yorucu bi süreç beni bekliyor onu şimdiden anladım
arada tecrübelerini aktar bana :))

o kısımları bilmiyorum henüz bebekim ama yorucu bi süreç beni bekliyor onu şimdiden anladım
arada tecrübelerini aktar bana :))
ya benim biraz zor geçti,geçiyor
umarım hiçbirini yaşamazsın klasik şeyler işte başka memleket severek olması fln derken benim annem başlı başına dertti sağolsun :))
Allah herkesin gönlüne göre versin :KK51:

Biz bi kerem hap kullanmıyoruz :KK45:
Olsun lazere kurban gideceksin, icime doguyor :p

Vatanseverr Vatanseverr Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben kizlar hakkinizda hayirlisi olsun, bu zor dönemi atlatip sevdiceklerinizle feraha kavusacaksiniz insallah. Allah agzinizin tadini bozmasin, asklariniz daim olsun insallah ♥♥♥ beyazlar icinde cok güzel olacaksiniz buna eminim :)

Denas14__ Denas14__ görüsürüz kuzum ♥

Sen özel mesajına bakma. Geyikte gez hıh :/
Olsun lazere kurban gideceksin, icime doguyor :p

Vatanseverr Vatanseverr Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben kizlar hakkinizda hayirlisi olsun, bu zor dönemi atlatip sevdiceklerinizle feraha kavusacaksiniz insallah. Allah agzinizin tadini bozmasin, asklariniz daim olsun insallah ♥♥♥ beyazlar icinde cok güzel olacaksiniz buna eminim :)

Denas14__ Denas14__ görüsürüz kuzum ♥
Kız zaten bu ay korkuyorum töbe de çabuk ağlarım he :mad:
Ben bebek falan tutamıyorum dahaaaa :oops:

X