Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Yaramazlara bak sen :KK45:
Bazen arkadaşlarıma anlatıyorum ben. Sanki bir kediden değil de yaramaz bir çocuktan bahsediyorsun diyorlar. Evlattan farkları yok ki.
Bizimkide kapı denemeleri yapıyor. Bizimki bahçede oynuyor hergün. Bir gün çıkarmayalı mdesem deliriyor evde koşarak kapı kulplarına uçuyor. Eşimle az kaldı yakında kendi çıkacak diyoruz ama demekki yakın bizimde.

Yaramazlara bak sen :KK45:
Bazen arkadaşlarıma anlatıyorum ben. Sanki bir kediden değil de yaramaz bir çocuktan bahsediyorsun diyorlar. Evlattan farkları yok ki.
Bizimkide kapı denemeleri yapıyor. Bizimki bahçede oynuyor hergün. Bir gün çıkarmayalı mdesem deliriyor evde koşarak kapı kulplarına uçuyor. Eşimle az kaldı yakında kendi çıkacak diyoruz ama demekki yakın bizimde.
Benimkileri sokağa hiç çıkarıyorum :)) Kapı dışına çıktıkları an korkuyorlar geçen dış kapı açık kalmış.
Alt komşunun kapısına gitmiş nasıl bağırıyor tabı benım aklım çıktı nerde dıye yavrum karıştırdı heralde kapıları bide kapalı görünce nasıl korkmuş :KK70:

Ay kıyamam ben ona. Keşke bizimkide korksa. Arkadaşları var bahçede. O ağacın tepesi senin bu komşu balkonu benim serseriler gibi gezip tozup eğlenip uykusu gelince karnı acıkınca geliyo kapıyı çalıyo. Kapıyı duymazsak balkona dolaşıyo balkon kapısını patisiyle tık tık çalıyo. Oda olmazsa mutfak camının önünde daimi bir kedim var. Onu indirip kendi oturuyor.
Mahallenin kedileri çok çekti bundan. Edepsiz benimki boyuna posuna bakmadan kendinin 3 katı büyüklükteki kedilere kök söktürüyor. Onlarda yeter artık delimidir divanemidir. En iyisi büyüklük bizde kalsın yokmuş gibi davranalım dediler galiba elleşmiyorlar buna. Fare görünümlü ayuuu bizimki

2016-02-08 21.39.41.jpg
bu çıtırımm

IMG_20160201_220135.jpg
bu uyuyan dumanim :)) ayni zamanda avatarimda dumanim :))
IMG_20160205_222157.jpg
buda oglusumm :))
Farmer girl Farmer girl
2016-01-20 22.33.03.jpg

Eklentiler

• IMG_20160207_203814.jpg
    IMG_20160207_203814.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 34
oy oy oy maşallah çok şekerler iyi de beslemişsin annesi. Tosunlar maşallah :KK68:

Uyenin biri ortaligi karistirdi. Umreye gidenlere laf soyledi
Heeee su efsunlu olay mi :)) ben bugun gordumde konuyu pek okumadim biilmem kac sayfa olmus kesin kavga vardir dedim bakmadim :)) senin oldugunu bileydim direk dalardimm

Heeee su efsunlu olay mi :)) ben bugun gordumde konuyu pek okumadim biilmem kac sayfa olmus kesin kavga vardir dedim bakmadim :)) senin oldugunu bileydim direk dalardimm
Orda da vardi olay ama, baska bi konu vardi. Biri konu acmis, umreye gidicem ilk kez, neler gotureyim bilmiyorum yazmis. Birisi cikti, umreye gidenler ahlaksiz dedi. Butun gece ortalik kaynadi. Ay sende orda olsaydin, dusunemiyorum artik... bugun banli olabilirdin belkide :KK53:

Sormaaa yaaa :)) rejimdeler suan benim oglan iriymis veteriner oyle dedi kilolu degilmis yani :KK70:
Ödemdir o ödem :rolleyes: su içse yarıyordur.
Bizimkide pek bir zayıf. Anne sütü alamadı ya kuzum garibim perişan kaldı sokaklarda. Ben besledim ama ancak bu kadar oldu. Bizim gözümüzde bu hali bile büyük değişim ama akranlarının yanında fare gibi kalıyor.

COLIN COLIN kızma bana araya kedi kaynatıyorum diye. Avatarından da azarlayacakmışsın gibi bir his kapladı beni :KK55: iyi geceler :rolleyes:

Ödemdir o ödem :rolleyes: su içse yarıyordur.
Bizimkide pek bir zayıf. Anne sütü alamadı ya kuzum garibim perişan kaldı sokaklarda. Ben besledim ama ancak bu kadar oldu. Bizim gözümüzde bu hali bile büyük değişim ama akranlarının yanında fare gibi kalıyor.
Benim oglanda anne sutu alamadi garibim anasi bunu dislamis hasta diye ama sukur suan taş gibi :KK70:

Orda da vardi olay ama, baska bi konu vardi. Biri konu acmis, umreye gidicem ilk kez, neler gotureyim bilmiyorum yazmis. Birisi cikti, umreye gidenler ahlaksiz dedi. Butun gece ortalik kaynadi. Ay sende orda olsaydin, dusunemiyorum artik... bugun banli olabilirdin belkide :KK53:
Buyuk ihtimalle yaa kaldiramiyorum direk polemige giriyorum :)) ama su 1 2 gundur bakiyorum polemige doncek muhabbet peki deyip geciyorum :)) prim vermiyorum yani :)) sen hic banlanmiyosun bakiyorum :KK70:

X