Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Anam nasıl yazdın bunu bebişim ya:KK45: Okuyamadım valla :KK51: Ama Allah gönlüne göre versin inş.
Meslek "yaz kızım". Bırakta yazayım bu kadarını :KK53::KK53::KK53: Teşekkür ederim tatlım :KK15:Ama bak bu yazdıklarımın devamı gelirse film gibi bir aşk hikayesi çıkacak ortaya. Ondan sonra ne oldu, baştan anlat falan deme bana :rolleyes:

:KK53:
Biraz uzun olabilir baştan söyleyeyim :KK53:
Ben dikey geçiş sınavına hazırlanıyorum, adaleti bitirdim, hukuk okumak istiyorum. Mesleğim yaz kızım :KK53:
Bir site var dikey geçişle alakalı, ordan 4 5 kişiyle tanıştım geçen sene nisan gibi.. Temmuzda da beni ikna ettiler Ankara'ya deneme kampına gittik hep beraber. 3 hafta geçirdik. O gruptan samimi olduğum bir erkek arkadaşım var. Onunla muhabbetlerimiz esnasında bana bir kaç defa birinden bahsetmişti. İyi, zeki biridir ama sessizdir demişti. Bu arkadaşım hukuk bölümüne yerleşti. Bahsettiği kişide yerleşmiş. Ben kaldım o_O
Neyse ben bu arkadaşımla 2 hafta önce internet üzerinden muhabbet ediyordum. Özel ünivde okuyor ve bana birkaç bilgi verdi. İstersen X şahsını da ekle o da devlet üniv'leri hakkında bilgi verir ayrıca çözemediğin sorularını çözer dedi. Önce sıcak bakmadım ama daha sonra ne olacak ekleyeyim dedim. Saat 16.00 gibi ekledim, yazıştık, numaraları aldık. Buraya kadar sıkıntı yok. Yaşadığımız şehirler arasında 400 km var. Biz sürekli yazışmaya, birbirimizi aramaya başladık ve o hissettiklerini açıkça dile getirdi. Fakat ben daha somut şeylere dayalı yaşadığım için onun gibi rahat davranmıyorum. Ne zaman yüzyüze görüşürsek o zaman hislerimden emin olabilirim diyorum. :KK17:

Sen ayrıldığım şahsı az çok biliyosun Elçin. Öyle odun birinden sonra böyle ilgili, romantik, duygusal biri bünyeme ağır geldi. Yaşadıklarımı, hissettiklerimi, kendimi bir erkeğin ne kadar değersiz hissettirdiğini telefonda ağlayarak anlattım. Meğer kendime bile itiraf edemediğim ne çok hissim varmış :KK61:O kadar anlayışla karşıladı ki.. Keşke ondan önce benimle tanışsaydın ve bütün bunları yaşamasaydın dedi. Kendimi iyi hissetmem içinde bir çok cümle kurdu... Yaşadığımız birçok şey, hayallerimiz, planlarımız, ideallerimiz o kadar benzerki.. Mantığım deli gibi onu kaybetme derken hislerim görüşmeden adım atma diyor. Gördüğüm zaman bi şeyler hissedebilecek miyim bilmiyorum. O ne zaman gelecek onuda bilmiyorum. Aynı mesleği yapıyoruz ve ileride eğer birlikte olursak ya kendi büromuzu açmayı düşünüyoruz ya da hakim/savcı olmayı.

Atladığım yerler olabilir. Kafana takılan her şeyi sorabilirsin :KK37:
Havada fena bi şekilde aşk kokusu varr :KK200:
Benden sana tavsiye görmeden bişey deme bende eşimle internet üzerinden tanıştım gördüğüm gün zaten çıkmaya başladık .. Hatta o gun hersey o kadar hızlı geliştiki dudağımdan bile öptü tabi ben şoook ben iptaaalll :oops:

İnşallah senın için doğru insan bu kişidir.
Geçmiş için hiç keşke ondan önce bu girseydı hayatıma deme .. o Geçmişteki şahıs senın için bir tecrübe oldu.
Şimdi o yansın senın gibi birini kaybettiği için .. icten içe kuruluyordum zaten ona sen üzülme diye ses etmiyordum..
Allahtan işler ilerlemeden sende farkedip '' Durrr '' Dedin.
Hakkında hayırlısı olsun güzelim. :KK200:

Meslek "yaz kızım". Bırakta yazayım bu kadarını :KK53::KK53::KK53: Teşekkür ederim tatlım :KK15:Ama bak bu yazdıklarımın devamı gelirse film gibi bir aşk hikayesi çıkacak ortaya. Ondan sonra ne oldu, baştan anlat falan deme bana :rolleyes:
:KK70: Evet sonunu okudum birliktelik olursa beraber yer açmayı Düşünüyor musunuz, Ne güzel olur inş devam da eder ama mutluluk romanı olsun :KK28::KK19:

Benden sana tavsiye görmeden bişey deme bende eşimle internet üzerinden tanıştım gördüğüm gün zaten çıkmaya başladık .. Hatta o gun hersey o kadar hızlı geliştiki dudağımdan bile öptü tabi ben şoook ben iptaaalll :oops:

Geçmiş için hiç keşke ondan önce bu girseydı hayatıma deme .. o Geçmişteki şahıs senın için bir tecrübe oldu.
Şimdi o yansın senın gibi birini kaybettiği için .. icten içe kuruluyordum zaten ona sen üzülme diye ses etmiyordum..
Aaa seninde böyle bir şey yaşadığını bilmiyorduuummm :KK8:Beni en iyi anlayacaklardan birisi sensin o halde. Kimseye anlatamıyorum, saçma bulacaklar diye. Sevgili falan değiliz ama çokta farklı değiliz aslında. Hep iletişim halindeyiz.

Peki siz ne kadar süre sonra buluştunuz?

neee ilk buluşma da dudaktan öpücük mü :rolleyes: Oooooo

:KK70: Evet sonunu okudum birliktelik olursa beraber yer açmayı Düşünüyor musunuz, Ne güzel olur inş devam da eder ama mutluluk romanı olsun :KK28::KK19:
Beraber büro açma fikri onun. Birlikte seyahate çıkma fikri onun. Şimdiden liste oluşturmaya başlamış "gidilecek, görülecek yerler listesi" diye :KK53: Ailesinden uzakta yaşama fikri onun. Ve daha biiiirr sürü şey.. Sadece benim hiçbir fikrim yok o_OO da görüştükten sonra olur umarım :KK76:

Aaa seninde böyle bir şey yaşadığını bilmiyorduuummm :KK8:Beni en iyi anlayacaklardan birisi sensin o halde. Kimseye anlatamıyorum, saçma bulacaklar diye. Sevgili falan değiliz ama çokta farklı değiliz aslında. Hep iletişim halindeyiz.

Peki siz ne kadar süre sonra buluştunuz?
1 hafta içerisinde buluştuk ama bizim mesafe uzak değildi ..
Faceden bana senden çok hoşlandım diyen gıcık erkeklerden biriydi 1 hafta önce ..
1 hafta sonra hayatım oldu .. Şuan ömrüm :KK200:

Konuşmalarımızda sürekli bana aşkından bahsederdi ama hep görüşüp buluşmadan olmaz belki beğenmiceksın belkı ben begenmıcem deyip erteledım ..
Taki 10.11.09 saat 2 miydi neydi amann Allahım !!! :KK200::KK200: Görür görmez vuruldum :oops:

Faceden bana senden çok hoşlandım diyen gıcık erkeklerden biriydi 1 hafta önce ..

Konuşmalarımızda sürekli bana aşkından bahsederdi ama hep görüşüp buluşmadan olmaz belki beğenmiceksın belkı ben begenmıcem deyip erteledım ..
Taki 10.11.09 saat 2 miydi neydi amann Allahım !!! :KK200::KK200: Görür görmez vuruldum :oops:
Ayyy süper yaaa :KK36:
İnşallah bizimde hayırlısı olur. O da sürekli hissettiklerinden bahsediyor, hatta bazen ağzından "hayatım, bitanem" gibi kelimeleri kaçırıyor. Ama ben görüşmeden adım atmamakta çok netim. :63:

Ayyy süper yaaa :KK36:
İnşallah bizimde hayırlısı olur. O da sürekli hissettiklerinden bahsediyor, hatta bazen ağzından "hayatım, bitanem" gibi kelimeleri kaçırıyor. Ama ben görüşmeden adım atmamakta çok netim. :63:
En doğrusu peki kafanızda bir gun var mı ? Uzatmayın yaa ben merak ederimm.
Bu arada ismin neydi tatlım :))

En doğrusu peki kafanızda bir gun var mı ? Uzatmayın yaa ben merak ederimm.
Bu arada ismin neydi tatlım :))
İsmim Demet :KK51: Kafamızda bir gün yok. Nedense o onu beğenmememden korkuyor. 3 gün önce görüntülü konuştuk, bakışlarından çok rahatsız oldum. Bildiğin aşık gibi bakıyor :oops:Allahım dedim ya geldiğinde bi şey hissedemezsem ve onu üzersem? o_O Daha sonra görüşmeyi kapattım ve aklımdan geçenleri söyledim. "Sen telefondaki görüşmeden bile bu kadar ürktüysen yanında olduğum zaman napacaksın? Kısa vadede yanına gelmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim" demişti... Dün bu konuyu tekrar açtığımda "merak etme fırsatını bulduğumuz en kısa zamanda görüşeceğiz, hislerin netleşecek, eğer bana olmaz dersen hayatından çıkarım" dedi. :emir_bebek:

İsmim Demet :KK51: Kafamızda bir gün yok. Nedense o onu beğenmememden korkuyor. 3 gün önce görüntülü konuştuk, bakışlarından çok rahatsız oldum. Bildiğin aşık gibi bakıyor :oops:Allahım dedim ya geldiğinde bi şey hissedemezsem ve onu üzersem? o_O Daha sonra görüşmeyi kapattım ve aklımdan geçenleri söyledim. "Sen telefondaki görüşmeden bile bu kadar ürktüysen yanında olduğum zaman napacaksın? Kısa vadede yanına gelmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim" demişti... Dün bu konuyu tekrar açtığımda "merak etme fırsatını bulduğumuz en kısa zamanda görüşeceğiz, hislerin netleşecek, eğer bana olmaz dersen hayatından çıkarım" dedi. :emir_bebek:
Bu kadar da üstüne düşerse kötü ya ..
Azcık nefes aldırsın sana ..
Buluştuğunuzda ona karşı bişey hıssetmezsen sakın daha fazla ileri gitme olur mu..
Üzülürse üzülsün senın hayatından önemlı değil..

Bu kadar da üstüne düşerse kötü ya ..
Azcık nefes aldırsın sana ..
Buluştuğunuzda ona karşı bişey hıssetmezsen sakın daha fazla ileri gitme olur mu..
Üzülürse üzülsün senın hayatından önemlı değil..
Zaten bir şey hissedemezsem konuşamam.
Sadece şu an hayatımda olmasından mutluyum. Hayata daima pozitif bakması, herhangi bir sorunumda çözümler bulması, beni ders konusunda teşvik etmesi, telefonda birlikte sorularımı çözmemiz vs vs.. Şu an herhangi bir sıkıntı yok. Tek olay benim bir şey hissetmem. Ona şu durumda değer veriyorum, yazışmak, konuşmak istiyorum ama bu hissiyat görüştükten sonrada olacak mı onu bilemiyorum.

Zaten bir şey hissedemezsem konuşamam.
Sadece şu an hayatımda olmasından mutluyum. Hayata daima pozitif bakması, herhangi bir sorunumda çözümler bulması, beni ders konusunda teşvik etmesi, telefonda birlikte sorularımı çözmemiz vs vs.. Şu an herhangi bir sıkıntı yok. Tek olay benim bir şey hissetmem. Ona şu durumda değer veriyorum, yazışmak, konuşmak istiyorum ama bu hissiyat görüştükten sonrada olacak mı onu bilemiyorum.
Hakkında hayırlısı neyse inşallah o olur .. Mutlu haberlerını beklıyorum..
Şu eskisinden ses soluk yokmu?
Bu kadar kolay mı vazgeçti senden ..
Ben dıyodum belkı kendıne çeki düzen verir diye ama nerdee
Eşşeğe altın semer vurmuşlar , eşşek yıne aynı eşşek hesabııı

Beraber büro açma fikri onun. Birlikte seyahate çıkma fikri onun. Şimdiden liste oluşturmaya başlamış "gidilecek, görülecek yerler listesi" diye :KK53: Ailesinden uzakta yaşama fikri onun. Ve daha biiiirr sürü şey.. Sadece benim hiçbir fikrim yok o_OO da görüştükten sonra olur umarım :KK76:
umarım istediğin gibi olur :)

aaa bende eşimle o tarihlerde tanıştım sayılır tam hatırlamıyotum çünkü karışık olmuştu bizim olay biraz :KK51:

Ayy senın minnnnoooş vardı dimi öp annesı onu benım içinnn :KK200:
Evet ablası 3,5 yaşında maşallahı var :emir_bebek:

Hakkında hayırlısı neyse inşallah o olur .. Mutlu haberlerını beklıyorum..
Şu eskisinden ses soluk yokmu?
Bu kadar kolay mı vazgeçti senden ..
Ben dıyodum belkı kendıne çeki düzen verir diye ama nerdee
Eşşeğe altın semer vurmuşlar , eşşek yıne aynı eşşek hesabııı
O mu? O bana uzak Allah'a yakın olsun.
Yazmaz mı? Yazdı kaç sefer.. Hiçbirine cevap vermedim. En son feysimde profil fotoğrafımı değiştirdiğimi görünce "gülüşünden öpüyorum :*" yazmış :KK62:Ama inan aklıma gelmiyor. Sadece bana hissettirdiği kötü hisler aklımda. Şimdiki konuştuğum kişiyle de ister istemez kıyas yapıyorum..

O mu? O bana uzak Allah'a yakın olsun.
Yazmaz mı? Yazdı kaç sefer.. Hiçbirine cevap vermedim. En son feysimde profil fotoğrafımı değiştirdiğimi görünce "gülüşünden öpüyorum :*" yazmış :KK62:Ama inan aklıma gelmiyor. Sadece bana hissettirdiği kötü hisler aklımda. Şimdiki konuştuğum kişiyle de ister istemez kıyas yapıyorum..
Kıyaslanmaz olur mu ..
Hatırlattıgım için özür dilerim ya merak ettim sadece :KK43:

X