Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Izlemedim ama izliceklerim arasina hemen ekliyorumm :))
Avatarlarini secerken ruh haline gore mi seciyorsun colincimmm senden neseli fotolar bekliyorum .. :))
Cok degistirmiyorum zaten avatari. Bu aralar yapiyorum. Cabuk sikilmaya basladim avatarlardan nedense.

Ben o arkadasin evine gitmistim sonra da esiyle oturmaya geldiler :KK70:Simdi de kendisini mesajla taciz ediyorum.

Kedimle bebegin iliskisini ben de merak ediyorum. Bakalim ne yapacaklar. Bebegimin kedimle buyumesini cok istiyorum. Zaten zararsiz ve oyuncu bir kedi. Isirma tirmalama huyu yok. Sikistirsan bile zarar vermiyor. Bu yuzden kedime guveniyorum. Ama genel olarak hayvanlar bebeklere farkli davraniyor. Hircin kediler kopekler bile bebek gorunce yumusuyor. Allah'in hikmeti iste.

Sen melankolik olma bence haddim olmayarak yasakliyorum. Eglenceli birine benziyorsun oyle de kal bence.
Benim disi olan oylede duman biraz aksi ondan korkuyorum :KK43:( bide beni cok kiskaniyo esimden bile :KK43: 3 seneye kadar dahada olgunlasir insallah bebekliginden beri baya yol katetti aslindaaa

Benim disi olan oylede duman biraz aksi ondan korkuyorum :KK43:( bide beni cok kiskaniyo esimden bile :KK43: 3 seneye kadar dahada olgunlasir insallah bebekliginden beri baya yol katetti aslindaaa

Merak etme bebeklere yetiskinlere davrandiklari gibi davranmiyorlar onlara karsi daha toleranslilar.

Merak etme bebeklere yetiskinlere davrandiklari gibi davranmiyorlar onlara karsi daha toleranslilar.
Insallah yaaa :KK43:
Suan karsimda deliler gibi top oynuyo :)) seninki napoyo ayrica ismine bayildim kedinin

sen bana kizdin ama ben valla senin oldugunu bilmiyodum :KK43: yine degistir bence cunku mutsuz duruyooo :KK43:( seni boyle gormek istemiyorumm :KK43:(
Yok canim kizmadim niye kizayim. Uzgun gozukmek kotu birsey degil bana gore. Ustelik ben bu fotografi cekerken uzgun bir halim de yoktu. Normalde makyaj yapmam hic. Ilk kez goz makyaji yaptim diye, bir fotosunu cekeyim demistim. Oyle cektim iste. Uzgun falan degildim yani.

Haftaici annemde kaldigim icin kediyi annemde biraktim cunku esim de iste olunca aksama kadar evde yalniz kaliyor. Az once kendi evime geldim annemde biraktim yolda cok stresleniyor cunku. Pazartesiye kadar ozleyecegim sipayi. Annemin butun ciceklerinden yemis :KK70: Pek sever ev cicegini. Dun gece de yine istahli istahli yaprak yediginden uyuyamadim kac saat. Bugunlerde huy edindi zaten her gece saat 2 gibi oyuna cagiriyor. Deliksiz uykuya hasret kaldim :KK34: Yine de kizamiyorum ya nasil bisey bu.

Yok canim kizmadim niye kizayim. Uzgun gozukmek kotu birsey degil bana gore. Ustelik ben bu fotografi cekerken uzgun bir halim de yoktu. Normalde makyaj yapmam hic. Ilk kez goz makyaji yaptim diye, bir fotosunu cekeyim demistim. Oyle cektim iste. Uzgun falan degildim yani.
Peki canim senin hangisi hosuna gidiyosa onu koy o halde :)) hesap senin , avatar senin :))

Haftaici annemde kaldigim icin kediyi annemde biraktim cunku esim de iste olunca aksama kadar evde yalniz kaliyor. Az once kendi evime geldim annemde biraktim yolda cok stresleniyor cunku. Pazartesiye kadar ozleyecegim sipayi. Annemin butun ciceklerinden yemis :KK70: Pek sever ev cicegini. Dun gece de yine istahli istahli yaprak yediginden uyuyamadim kac saat. Bugunlerde huy edindi zaten her gece saat 2 gibi oyuna cagiriyor. Deliksiz uykuya hasret kaldim :KK34: Yine de kizamiyorum ya nasil bisey bu.
Aa suan cok sasirdim benimkilerde 1 haftadir gece oyun oynamayi adet edindiler esim deliyo tabi :)) elcin sunlara bisey de diyo :KK70:
Bende aliyorum yorganin altina uyuyutuyom bebek gibi disi olanda hemen yorganin ustunden gobegimde yatiyo :))
Can ya bunlar cannn ♡

X