Helcin10 ' la Sohbet Topiği

Merhaba tesadüfen karşılaştım bu topicle. Bende bir kedi annesi olarak katılmak istedim sohbete

kkrizantem kkrizantem GreenDuck yapsam mı :KK70:
Silkroaddaki adım :))
Yeşil ördek Elçin :KK48: Bide greenduck daki ördek etini bi severim bi severim hmmm :KK70:

Boncuğum 5,5 aylık tekir bir delikanlıdır kendisi.
Çok çok çok sıcakkanlı, yeri geldiğinde yeni doğmuş bir bebek ben anne, yeri geldiğince o bir kedi ben bir fare, bazen de ikimizde futbolcu oluruz.
Paşamızın keyfine göre geçinip gidiyoruz.
20160208014805.jpg

Boncuğum 5,5 aylık tekir bir delikanlıdır kendisi.
Çok çok çok sıcakkanlı, yeri geldiğinde yeni doğmuş bir bebek ben anne, yeri geldiğince o bir kedi ben bir fare, bazen de ikimizde futbolcu oluruz.
Paşamızın keyfine göre geçinip gidiyoruz.
Eki Görüntüle 1767349
Maşallah güzel gözlümeee :nazar:

Senin iki tane anladığım kadarıyla. Biri kız biri erkek mi? Beraber mi aldınız? Alışma sürelerini merak ediyorum da.

Senin iki tane anladığım kadarıyla. Biri kız biri erkek mi? Beraber mi aldınız? Alışma sürelerini merak ediyorum da.
evet biri dişi biri erkek.
Erkek olan bana geldiğin 1 - 1,5 aylık bişeydı .. Dişi olan geldiğinde ise 7 aylık falandı ..
İlk eve geldiğinde tabıı benım oğlan delirdi kızda zayıff çelimsiz bişey duman tıss ladıkça bu yavrum mal mal bakıyo dumana :)
Vurmaya kalktı falan derken ben hiç karışmadım kızda tabı bı yere kadar sabrettı bu sefer kızda saldırdı buna :KK70: Baktım olucak gibi değil kızı bı odaya kapattım. Bu seferde kapının altından bırbırlerını kokluyorlar patılerını yalıyorlar :)) 1- 2 gün böyle durdular kokularına alışşsın dıye yaptım. 2 gun sonra kızı saldım eve hiç kabga etmediler ama yan yanada durmadılar.
Erkek olan kıskandı tabı benı hiç kucagımdan innmedi kızda gitti eşimin kucagına :)) Öyle derken böyle derken bir gun bi baktım bunlar koyun koyun uyuyo :KK70: Alıştılar velhasıl kelam :))
Almak istiyorsan 1 tane de al inan 2 kedı daha iyi oluyor. Çünkü duman tekken durmadan benle oyun oynardı ısırırdı falan benı ama şimdi çıtırla butun gun at koşturuyolar :))
Aslında benım nıyetım 3 kedı ama eşim izin vermiyor :)) Masraf ağır yanı :KK70:

H E H E O kadar güzel anlatmışsın ki elim yanağımda keyifle okudum.
Çok büyük sorumluluk hayatları boyu yanlarında olmak. Aynı zamanda da çok güzel bir duygu. Can onlar aşk böcükleri :KK200:

H E H E O kadar güzel anlatmışsın ki elim yanağımda keyifle okudum.
Çok büyük sorumluluk hayatları boyu yanlarında olmak. Aynı zamanda da çok güzel bir duygu. Can onlar aşk böcükleri :KK200:
Sormaaa bana bişey olucakta onlar sokakta kalıcakmış gibi hisediyorum anneme her aklıma geldiğinde tembihliyorum sen alıcaksın dıye :)
Ailemizin üyesi onlarda ne yapıcaksam onları düşünüpte yapıyorum :)) Eve shaggy halı aldım sağolsunlar dakika başı tırmlaıyolar diye kaldırdım :KK70:

Footolarını eve gidince atarım şuan işyerındekı pc deyım :))

Tamam merakla bekliycem fotoğraflarını.
Bizde öyle ne alıyor ne yapıyorsak beyefendinin rahatı için yapıyoruz.
Eşyaları bile onun rahat hareket edebilmesi için tehlikeli olmaması için düzenliyoruz. İyi ki hayatımızdalar

Tamam merakla bekliycem fotoğraflarını.
Bizde öyle ne alıyor ne yapıyorsak beyefendinin rahatı için yapıyoruz.
Eşyaları bile onun rahat hareket edebilmesi için tehlikeli olmaması için düzenliyoruz. İyi ki hayatımızdalar
Sen ne kadar düzenlersen düzenle onlar ille döküp saçıyorlar :KK70: Gecen mutfaga gitmiş çöp kovasına kafasını sokmuş geri çıkartamamış ve kapak kafasında kalmış :KK70:
İşten eve bi geldim kafasında çöp kovasını kapağı gül gül ölmüştüm ya :KK70: Eşşeğim benimm..
Kızım çok akıllı ama şimdi kapı açmayı öğrendi sürekli bütün evin kapılarını açıyorlar birşey taklıyamıyoruz onlardan :))

X