helalleşmek!

canım inşallah başarabilir bekliyorum sabırla:) bu arada yumuşadım zanımca bana bi haller oldu bilmiyorum ki neden böyle oldum aşk tazeliyorum kendi kendime:asigim:

nerdesin sen kız kayıp kro göremiyorum bi türlü saklambaçmı oynuyosun seni seviyorum şekerim :asigim:

Bidenem buralardayim janum, karsilasamiyoruz birtürlü.... Simdi bide bizleri terkedip gidiyorsun:mymeka:Gittigin yerdede Internet vardir, Insallah. Özlettirme kendini sakin. Bende seni seviyorum arkadasim...Şeniz

ikrar birak bacim betduva verme kötülük yapanlari allaha haval et alahim bilir onlari nasil cezalandiracagini sikma caniniKötü Kazen

Benide kiranlar cok oldu ama ben yinede hakkimi herkese helal ediyorum.Gerisi güzel Allah'imin adaletine kalmis.

Bir kişi hariç herkese helal ettim hakkımı.O bir kişi de üvey annem.Nefret etmiyorum, sadece hakkımı helal etmiyorum öbür dünyada hesaplaşmak için.

Bir tek kişiye helal etmedim hakkımı asla da etmeyi düşünmüyorum, 7 yıl önce canımı yakan, geleceğimi karartan, sevdiğim adamla mutlu olma hakkımı elimden alan kişiyi, 7 yıl önce aptallık edip evlendiğim ve şu anda hala nefret ettiğim adamı asla affetmedim affetmeyeceğim, nasıl helal edebilirim ki ona hakkımı, ne zaman sevmek istediysem geçmişi bir direk gibi önüme diktiler. Hayatım boyunca mutlu olamayacağım belki o adam yüzünden. Biçok kişiye kızdım, öfkelendim ama kimseye bu kadar kin duymadım. Yıllar içimdeki kini söküp atamadı işte....

:1no2:benimde var ama genede içim el vermiyor nasıl can verecek bu insanlar diye insanın kul hakkıyla can vermesi çok zor allah versin gereken cezayı diyorum ama canım çok yandı bunu unutamıyorum

ben herkese helal ediyim ki onlar da bana helal etsin..kul hakkı ağır birsey.. helal ederim ama kapımda köpek olsalar ettikten snra dönüp bakmam bile.o kadar kinciyimdir yapılan birseyi unutmam.

suana kadar hakkimi helal etmeyecegim biri olmadi..insallah bundan sonrada olmaz..bir insanin bunu soylemesi icin karsisindakinden cok buyuk darbe yemesi gerekir insallah bu hic olmaaz.

kolay kolay kirilmam. ama kirildigim kimseyi de bagislamam.
hakkimi helal etmedigim ve etmeyecegim kimseler var tabiki.
keske herkes kul hakki deyip de adaletli olabilseydi.
bizde hakkimizi helal ederdik ozaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…