helalleşmek!

insanın canı gerçekten yanınca verdiği bir damla suyu akıttığı göz yaşını bile haram ediyor...

aynen katılıyorum hep pozitif düşünmeye çalışsakta bazen hakketmediğimiz şeylerle karşılaşıyoruz içimiz yanıyo maalesefki herhalde hayatın her döneminde oluyo.

İnsanın bazen çok ama çok canı acır nankörlük karşısında.Bir insana tüm iyi niyetinle ve insanlığınla yüreğini,evini,kapını,cüzdanını falan açarsın.Ama öyle bir sırtından bıcaklar ki seni,öyle acıtır ki canını,içinden onu Allahın karşısına çıktığında çaresiz ve savunamayacağı bi şeyle ,yani kul hakkıyla başbaşa bırakmak geçer.İşte bu yüzden öteki dünyadaki en tatlı intikam yolumuzdur bu.Benim de hakkımı helal etmeyeceğim dediğim bir iki insan var ama ölüm haberlerini duysam,üzülür müyüm, bu fikrimden vazgeçer miyim bilemiyorum.

helalleşmek önemlidir. kul hakkı değerlidir bunu hepimiz biliyoruz fakat bazen öyle inciniyoruz ki hakkımızı helal edemiyoruz gidene...kızlar hakkınızı helal etmediğiniz bi insan oldumu hiç? açık söylemek gerekirse benim var ama sizleride bilmek istedim buyrun yorumlarınızı bekliyorum....

allaha sukur oyle bir sey sozkonusu olmadi inallah bundan sonrada olmaz umarim

Benimde var... sonradan helallik verdim ama bi türlü belini doğrultamadı...
sıkıntıdan kurtulmuyor... o anda demiştim ki Allah öyle bir çıkarıcak ki nerden
geldiğini anlamıycaksınız inşallah çoluk çocuğunuzdan çıkmaz dedim...
sonra 14000$ dolandırıldı.... o zamandan sonrada nerdeyse hiçbir işi
yolunda gitmedi... jeyyar
kayınvalidem artık boşver töbe de , helal et yazık diyor...
ben verdim helallik ama Alalhın sopası yook ne yapalım..
Allah onunda hakkında hayırlısını versin..

arkadaşlar benim çok önemsediğim bir konu helallik dilemek ve helallik almak..Yüce Rabbimiz kendi huzuruna sadece kul hakkıyla gelmememizi bildiriyor...

benimde bir kaç tane hakkını helal etmediğim var, onları asla affetmiyeceğim ve gene söylüyorum öbür dünyadada iki elim yakalarında olacak, o kadar canımı acıttılarki.

hakkım herkese heal olsun moon varsada yan çızen allah görür zaten olur bişeyler boşver ne bu dunyada kalır nede öbur dunyada

EVET İNSAN ÖFKELENİNCE Bİ AN HELAL ETMEK GELMİYO AMA BİLEMİYORUM. ASLINDA HELAL ETMİYCEM KİŞİLER VAR AMA GENEDE ŞİMDİDEN KARAR VERMİYORUM. SONUÇTA İNSANIZ KALBİMİZ VAR:1no2:

Mooncum benimde var çok canımı yakan bir iki kişi...

Birine özür dilediği ve kocamın hatrı için helal ettim ama birine ETMEDİM ETMİYCEM ASLAAAAA....

Mooncum benimde var çok canımı yakan bir iki kişi...

Birine özür dilediği ve kocamın hatrı için helal ettim ama birine ETMEDİM ETMİYCEM ASLAAAAA....

canım işte bende diyorum ahirde bile hakkımı helal etmem ne kadar zor bir durum düşünsene çok iyi oluyor aranız ama bir anda helalleşmeyi bile çok görüyorsun.. insanoğlu işte

malesef benimde var bir değil iki değil 3 - 4 kişi var malesef her biride ya ailemin canını yaktı hemde benim
ve bir kişi varki diğerlerine etsem bile hakkımı helal ona asla etmeyeceğim Kötü Kazen aradan uzun yıllar geçti ama her duyduğumda yeni olmuş gibi hakkımı sana helal etmiyorum iki elim yakanda diyorum
kısacası benimde var hakkımı helal etmediklerim

Benimde hakkimi helal etmeyecegim bir kac insan var. Öbür tarafta catir catir alacagim haklarimi onlardan jeyyar

benim hakkimi helal etmeyecegim 3 tane kiz arkadasim var gecmiste yaptiklari yüzünden bütün hayatim degisti yinede belki hakkimi helal edebilirim

benim hakkimi helal etmeyecegim 3 tane kiz arkadasim var gecmiste yaptiklari yüzünden bütün hayatim degisti yinede belki hakkimi helal edebilirim

canım en acı verici olaylar hep yakın dostlardan gelir neden böyledir bilmiyorum ama dikkat ettin mi insanlar hep bunu bir kerede olsa mutlaka yaşarlar:uhm:

canım en acı verici olaylar hep yakın dostlardan gelir neden böyledir bilmiyorum ama dikkat ettin mi insanlar hep bunu bir kerede olsa mutlaka yaşarlar:uhm:

melesef insanlar en buyuk kazigi en yakinindan yiyor
lem deli sana hakkini helal ettirmeyi becerecek gibime geliyor gördügüm kadariyla yumusamissin umarim aldigin kararlar hakkinda en hayirlisi olur hem senin hemde bebegin icin bundan sonra hersey cok güzel olur

X