hediye olarak aldığım eşyayı sorun eden akrabam

siz alıverin annanneye beyaz renk bir fırın o zaman.Kadının gönlü olsun

Ürün teyzenin değil ki onun zevkiyle alakası yok yani durumun. Ben pembe sevsem, pembe fırın mı aldıracağım annem için yeğenime.

Kesenize bereket
Teyzecim gözümün nuru kalmamış deyin

%100 haklısın W Wurstria . Hem size emrivaki yapıyor hem de rengini beğenmedim diye arıyor. O zaman kendisi alacaktı lafını da etmeyecekti. Bence teyzene söyle direkt, "Teyze bana en başından beyaz renk al deseydiniz alırdım ama şu durumda değiştiremem çünkü fiyatlar arttı, ayrıca kusura bakma ama anneanneme hediye olarak ben aldığım için kendim neyi beğenip uygun görüyorsam onu alırım. Eğer beğenmiyorsan iade edeyim sen kendin git beğendiğin modeli al. " de.

Ahahah valla bu zamanda insanlara ayrı bir yüzsüzlük gelmiş bunu bende çok yaşıyorum ve şaşırmaya devam ediyorum maalesef Yani hem şunu alın diyip hem de renk seçesiye kadar onu da kendi alsaymış keşke. Hani neredeyse marka gönderecekmiş diyecektim kiii onu da yapmış DD Ya şu duruma çok üzülüyorum artık aldığını gelen misafirin gözüne sokan memnun ya da değil sırf görsünde kıskansın diye düşünen insanlarla dolu çevremiz. Eskiden valla ne marka bilirdik ne işlevini Ama birbirimize destek olacaksak bunu herkes kendisi içinden gelerek elinden geldiğinde yapardı kimsede sorgulamaz karışmazdı. Şimdi instagramda ki influecerlar gibi bizim teyzeler marka biliyor reklam yapıyor almayanı gömüyor falan ağlanacak halimize gülüyoruz bizde işte.

Simdilik 100 lira.yarin belki 200 olacak. Ulkede artik gun gun degisiyor fiyatlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…