hediye olarak aldığım eşyayı sorun eden akrabam

Ahahah valla bu zamanda insanlara ayrı bir yüzsüzlük gelmiş bunu bende çok yaşıyorum ve şaşırmaya devam ediyorum maalesef :KK70: Yani hem şunu alın diyip hem de renk seçesiye kadar onu da kendi alsaymış keşke. Hani neredeyse marka gönderecekmiş diyecektim kiii onu da yapmış :KK70:DD Ya şu duruma çok üzülüyorum artık aldığını gelen misafirin gözüne sokan memnun ya da değil sırf görsünde kıskansın diye düşünen insanlarla dolu çevremiz. Eskiden valla ne marka bilirdik ne işlevini :KK70: Ama birbirimize destek olacaksak bunu herkes kendisi içinden gelerek elinden geldiğinde yapardı kimsede sorgulamaz karışmazdı. Şimdi instagramda ki influecerlar gibi bizim teyzeler :KK70: marka biliyor reklam yapıyor almayanı gömüyor falan ağlanacak halimize gülüyoruz bizde işte.
Evet hem önce markaya karışması sonra da renge laf etmesi çok sinir bozucu oldu.

Dayımın düğünü olacak ben gitmeyeceğim 😂 dayımın cenazesine de gitmem o ayrı konu
aa gidilmez mi?tam bir eğlence olur .bizzat giderdim.cem yılmazın anlattığı adamlar gibi dayın var.git ama sahte altın tak.üstüne de kocamannn adını yazz :KK45: :KK53:

Hala ısrarcı mı bilmiyorum ama şöyle bi teklifte bulunabilirsiniz. "Ben rengini çok beğendim sen beğenmediysen fiyat farkını ver iade edeyim" sorunu çıkaran kendisiyse kendi cebinden verecek kusura bakmasın kaldı ki yeterince masraf yapmışsınız.

Bir telefon edip teyzeciğim almış olduğum hediyenin rengini beğenmemiş değişsin demişsin ama ben o rengi çok beğendim.
Aldığım üründe değişim yok hoşuna gitmediyse geldim mi ben geri alır başkasına hediye ederim.Anneanneme de sen beğendiğin başka bir ürünü alabilirsin deyin.Kapansın mevzu

X