Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

ben yürüyüşten başka bişi yapamam hoplama zıplama korkuyorum bebek deniyoruz her ay bu ay ya olursa ya tutarsa diye hareket çok yapamıyorum regl günm 23 nisan inş bu ay bişiler olur kızlar :KK42:dua edin bana
allah biyuk canm sikma canini elbet olur vardir zamani ve hayirli gunu o yuzden daha olmamistir insallah burda seninde guzel haberlerini alcaz insallah aminnnn :dua::KK68:

QUOTE="Bitterlokumu, post: 56389243, member: 863240"]allah biyuk canm sikma canini elbet olur vardir zamani ve hayirli gunu o yuzden daha olmamistir insallah burda seninde guzel haberlerini alcaz insallah aminnnn :dua::KK68:[/QUOTE]
:dua::dua::dua:

ben yürüyüşten başka bişi yapamam hoplama zıplama korkuyorum bebek deniyoruz her ay bu ay ya olursa ya tutarsa diye hareket çok yapamıyorum regl günm 23 nisan inş bu ay bişiler olur kızlar :KK42:dua edin bana
inşallah olur cnm sabır lütfen

• Beğen
Reactions: Cac
bol bol su iç hatta çubuk tarcin at suyuna ki tatli krinizini atlabilesin canm su cok icince bisey yeme istegin gider hergun daha tatli seyler yememeye başlarsin

bide öle deniym bakalm neolcak sagol cnm :)

Tarçınlı su iç hep zencefil zerdeçal ye hatta kokla

Deniycem aslinda suyuma bitki atiyordm ama tarcinim yoktu bu ara aliyimde deniym

Yeşilçay da etkili iştah kesmede

Yesilcay icerm aslinda hergün 1 fincan

Ben dun sabah 65.5 ciktim ama bu sabah 63.8 ciktim bir anda abur cuburu kesince vicut sasirdi herhalde. Boyum 1.70 yasim 21. Hedefim de simdilik 59 verdikce hedefimi degistiricem en buyuk hedefim de 54. Yani 10 kilo civari vermem lazim. Azimli ve aktif olucam merak etme canim bu siteye de diyete destek olucak birbirimizi motive edecegimiz arkadaslar bulmaya geldim zaten

Mrb hosgeldin :) bence kilon ideal ama tabi sen billirsn

Merhaba hanimlar bende size katiliyorum.1.65 boy 60 kilo 2 cocuk annesiyim 2.dogumda gobek kaldi malesef. eylule kadar sikilasmam ve gobek eritmem lazim. Sabah ilk sayfadaki hareketleri yaptim. Turk kahvesi ve kiraz copu cayi ictim... vakit buldukca bildirim yapacagim. Egzersizler icin motivasyona ihtiyacim var .

Mrblar hosgeldin o göbek bendede var ya nasil ericek bilmem :KK43:

hosgeldin canm malesef bu gobek benimde sorunum ama benim alt gobek cok var ama ben de cocuk yok yinede gobek varr:mad:

Ayni benm durumdasn nasil oluyor o bende anlamiyorm :) giyisilerde pek belli etmiyor benm ama hafif göbegm var rahatsiz oluyirm :KK43:

X