Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

kızlar kaç kişi olduk bilmiyorum ama ilk sayfaya liste oluşturmicam herkes her cuma tartılıp profilinde güncellesin ve burada belirtsin haftanın birincisine kupa kaldıralım

Aha bende onu istiyorum :halay:
palette nin küllü sarısı çok başarılı en son onu denedim ama exellence değil diğer küçük kutusu
3838824293288_1_org_zoom.jpg

palette nin küllü sarısı çok başarılı en son onu denedim ama exellence değil diğer küçük kutusu
3838824293288_1_org_zoom.jpg
Küllü kumral yaptım suan bir boyama sonrası kuaför boyicak son halini alacak. Eşimin geleceği sıra son boyayi yaptiracam. Benim boyadigim sarı çok büyük gösterdi beni. Kuaför sonrası çok güzel olacak ama

hosgeldin canm boyun super o boya o kilo fazla kotu durmuyordur tabi insan kendini nasil mutlu gormek isterse oyle olmali
Hosbuldum tesekkur ederim canim

Bugun sabah kahvaltida bir yesil elma yedim 3 bardak cay ictim (aralarinda zaman birakarak). Simdi de oglen yemegi olarak bir yesil elma daha yiyecegim aksama da salata yiyecegim hayatimdan unlu mamulleri ve sekeri cikartmaya calisiyorum ki benim sekersiz pogacasiz gunum gecmezdi, irademi saglam tutmaliyim :)

[QU6OTE="glstn99, post: 56389750, member: 865165"]kızlar kaç kişi olduk bilmiyorum ama ilk sayfaya liste oluşturmicam herkes her cuma tartılıp profilinde güncellesin ve burada belirtsin haftanın birincisine kupa kaldıralım[/QUOTE]
keşke ilk sayfayi olustursaydin daha kolay ve iyi olurdu hem herkesi ordan sirayla ne kadar kilo verdigini takip etmemiz daha kolay olurdu

Hosbuldum tesekkur ederim canim

Bugun sabah kahvaltida bir yesil elma yedim 3 bardak cay ictim (aralarinda zaman birakarak). Simdi de oglen yemegi olarak bir yesil elma daha yiyecegim aksama da salata yiyecegim hayatimdan unlu mamulleri ve sekeri cikartmaya calisiyorum ki benim sekersiz pogacasiz gunum gecmezdi, irademi saglam tutmaliyim :)
cok fazla yesillik ve meyveye dadanma yoksa vucut ve irade birakir o zamanda tatli ve yasakli seylere yönelersin

X