Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

günaydın kızlar dün sabah ve öğlen iyi geçti ama akşam yine fiyasko oturduk eşimle bir tabak makarna 4 tane nugget yedim salata ve ekmek kaçırdım vala yemeğe zor oturdum akşam elim ayağım esti ya şeker var yada bayram yemesini vücut istiyor ye ye ,akşam aç kalabilen ben dün kalamadım elim ayağım titredi nerdeyse

günaydın kızlar dün sabah ve öğlen iyi geçti ama akşam yine fiyasko oturduk eşimle bir tabak makarna 4 tane nugget yedim salata ve ekmek kaçırdım vala yemeğe zor oturdum akşam elim ayağım esti ya şeker var yada bayram yemesini vücut istiyor ye ye ,akşam aç kalabilen ben dün kalamadım elim ayağım titredi nerdeyse
ben sadece yoğurt yedim zencefil tarçın zerdeçal kattım iki kayısı yedim barsaklar için kabızlık yaşıyorum cnm bi dur demen gerek bence

sabah kalkar kalkmaz ılık limonlu tarçınlı su içtim 25 squat 20 mekik çektim iş yerinde küçük kase yoğurt yedim çay yeşilçay ve kahve içiyorum öğlene yeşil fasulye getirdim onu yicem bide yoğurt

aktif ve azimli olacaksan tabi buyur cnm kendini tanıtırmısın boy kilo yaş

Ben dun sabah 65.5 ciktim ama bu sabah 63.8 ciktim bir anda abur cuburu kesince vicut sasirdi herhalde. Boyum 1.70 yasim 21. Hedefim de simdilik 59 verdikce hedefimi degistiricem en buyuk hedefim de 54. Yani 10 kilo civari vermem lazim. Azimli ve aktif olucam merak etme canim bu siteye de diyete destek olucak birbirimizi motive edecegimiz arkadaslar bulmaya geldim zaten

Merhaba hanimlar bende size katiliyorum.1.65 boy 60 kilo 2 cocuk annesiyim 2.dogumda gobek kaldi malesef. eylule kadar sikilasmam ve gobek eritmem lazim. Sabah ilk sayfadaki hareketleri yaptim. Turk kahvesi ve kiraz copu cayi ictim... vakit buldukca bildirim yapacagim. Egzersizler icin motivasyona ihtiyacim var .

Ben dun sabah 65.5 ciktim ama bu sabah 63.8 ciktim bir anda abur cuburu kesince vicut sasirdi herhalde. Boyum 1.70 yasim 21. Hedefim de simdilik 59 verdikce hedefimi degistiricem en buyuk hedefim de 54. Yani 10 kilo civari vermem lazim. Azimli ve aktif olucam merak etme canim bu siteye de diyete destek olucak birbirimizi motive edecegimiz arkadaslar bulmaya geldim zaten
tamamdır ozaman sıkıntı yok cnm elimizden geldiğince birbirimizi motive ediyoruz günlük menü ve spor bilgisi paylaşıyoruz birbirimizin menulerini eleştiriyoruz uyarıda bulunuyoruz hepimiz inşallah hedefimize ulaşıcaz azimle ve sabırla

Merhaba hanimlar bende size katiliyorum.1.65 boy 60 kilo 2 cocuk annesiyim 2.dogumda gobek kaldi malesef. eylule kadar sikilasmam ve gobek eritmem lazim. Sabah ilk sayfadaki hareketleri yaptim. Turk kahvesi ve kiraz copu cayi ictim... vakit buldukca bildirim yapacagim. Egzersizler icin motivasyona ihtiyacim var .
sende hoşgeldin cnm inşallah motive edicez birbirimizi ben arada egzersizler paylaşıcam ama kendim en iyi hiit cardio ile veriyorum

hosgeldin canm boyun super o boya o kilo fazla kotu durmuyordur tabi insan kendini nasil mutlu gormek isterse oyle olmali

hosgeldin canm malesef bu gobek benimde sorunum ama benim alt gobek cok var ama ben de cocuk yok yinede gobek varr:mad:

Günaydın,
Sabah 1 fincan kahve, yarım saat yürüyüş.
Öğlen iki haşlanmış yumurta, ıspanak. 1 Domates .

X