Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Aksam islim kebabi birau pirinc pilavi salata yedm öndende yogurt corbasi bugdayli. Aksamada nesquick ictm bugunde pek iyi olmadi sanirm bu zayiflama isini ben yapamiycam :KK43: ama pes etmiycem hemen

Hayırlı geceler bayanlar araniza katilabilirmiyim kilo verme çareleri arıyorum defalarca aldim verdim geçen yazdan bu yana 9 kilo almışım acilen toparlanmam gerek .

Ayyy tesekkurler cok sevindiim :)

Kizlar bugunku menunu paylasayim:
Sabah 2 salatalik
Ara bir bardak kola zero :KK43:, sade turk kahvesi
Oglen 1 yesil elma, kucuk boy americano
Aksam peynirli tavuklu salata, diyet kola :KK43:
Gece sade turk kahvesi
kola harici çok iyi menuu

Kızlar bugün spor yapamicam sol bacağında varisin biri patlamış baldirim mosmor hiç bakmadım iki gündür ağrıyordu bende yorgunluktan kas ağrısı saniyordum ağrı kesici icio durdum
Çok gecmiş olsun biraz ara ver spora diyetle devam et yoksa dahada kalici ağrilarin olur mazallah

Gunaydin kizlar. Dun spor yapamadim. Sag bacagim cok fena cekmeye basladi çünkü. Bugun sabaha aci turk kahvesiyel basladim. Tarcinli zencefili zerdecalli yogurt ve 4 hurma kahvaltim. Bacagimin cekmesi gecer de 2 gunluk sporumu bereber yaparim umarim.guzel gunumuz olsun bugun.

Hayırlı geceler bayanlar araniza katilabilirmiyim kilo verme çareleri arıyorum defalarca aldim verdim geçen yazdan bu yana 9 kilo almışım acilen toparlanmam gerek .
Hg cnm tabiki katılabilirsin aktif ve azimli olacaksan neden olmasın bi kendini tanitirmisin biy kilo yaş vs.

X