Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kardeşini al yürüyüş e çık gidene kadar.yanında biriyle çıkınca çabuk geçiyor.ben dün yigenimle çıktım bir baktım evdeyiz :KK48:
malesef burada oyle kafana gore yuruyuş yapilmiyor biraz millet dedikodu ediyor o yuzden uzaklarda yapmak gerekiyor oda bize uzak ve işin olmadan disariya cikamiyon oda zaten dinlenmeye geldi daha yeni diyetten kurtuldu birdaha diyet sitresine girmek istemez :))

malesef burada oyle kafana gore yuruyuş yapilmiyor biraz millet dedikodu ediyor o yuzden uzaklarda yapmak gerekiyor oda bize uzak ve işin olmadan disariya cikamiyon oda zaten dinlenmeye geldi daha yeni diyetten kurtuldu birdaha diyet sitresine girmek istemez :))
Zaten bu tür insanlardan varya bikmisim bende. Anlıyorum canım çok haklısın

Tek başına diyet daha kolay dimi:) ben de eşim gelmeden olabildiğince zayıflamak istiyorum. Hoş o yokken sadece 1 kilo vermişim :işsiz:
Daha vaktimiz var:KK54:onlar gidince birde adapte olma süreci oluyor kolay bir dönemden gecmiyoruz. Bakma biz avantaja çevirmeye çalışıyoruz da tek başımıza çocuk buyutuyoruz hemde en çok ihtiyacimiz olduğu dönemde. :KK68:

X