Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar tabanim ağrıyor.yarın oğlumu hastaneye goturecem kulağını cekistiriyor dün gece ağlayarak uyandı kaç kere kuzucum. Hastaneye de yürüyerek gidip gelicem.
gecms olsun canm tabi senin icinde spor olur ama ust uste gezjnce bacaklarda hâl kalmiyor

Ben akşamı kaçırdım valla 3 orta boy lahmacun soğan pervazı 1 bardak ayran ama patlicam bi yere sığamıyorum ve yarın cuma :kızgın:
Önce kendimden sonra sizlerden çok özür dilerim bugün çok yorgunum sporda yok biraz rahatlayım günün hareketlerini yapicam
bir kerede sen kaçirdin sorun olmaz sen telafi edersin kesin

Günaydın kızlar hiç kilo veremedim moralim çok bozuk 77.400 geldim yine diyetisyenimin listelerine göre mi devam etsem bilemiyorum :KK42:
bir yerlerde yanlis yapiyosundur yada vucut tam direnci kirmamistir sabret belki bir anda direnç kirilcak ve vercekain hen moralini bozma bende ilk zamanlar hic veremiyodum sonra nerdeyse iki kiloya yakin hir haftada verdim iki hafta sonra yine durakladi boyle boyle gidiyor işte

Günaydın kızlar ben sabit im 75. Vallahi arti cikmadigima sevindim ne yalan söyleyim. Haftaya tam gaz devam
aynen bu hafta tam gaz baslarsin
sabah limonlu suyumu içtim bi dilim tam buğday ekmeği peynir domates salatalık azcık omlet bi zeytin
bugün memleketten ablam geldi ve maraş firiği getirmiş bugün onu yiyecem tutmayın beni
kalorisi az ama ödem yapıyo yeşilçay içerim napim
Memleketten
Selam
Geçen hafta 62 idi galiba
Bugün 60.9
Ooo super bir geri donüş canim tebrikler

inşallah cnm haftaya daha iyi sonuç için uğraşıcam ama memleketten ablam geldi ne kadar tutabilirsem kendimi artık
Benimde kiz kardeşim geldi o yuzden ay sonuna kadar baslamiyom yaa tam anlamiyla baslamayinca diyet olmuyir yag gitsin istiyorum ve zaman ayirip spor yapmaknistiykm o yuzden bir 20 gun sinra basliycam ama dikkat ediyom

X