Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Bence cok iyi motive oluyor paylasilanlar da fikir oluyor günlük menüler falan mesela :) ve hep yeni bilgiler oldugu icin güncelleyici. Hele o spor hareketleri süper oluyor daha ne yapicaksin canim. Bence kilo vermeler basladikca dahada iyi olucak. Ben bu hafta artiyla baslicam sanirim ama :KK43:
olsun bugunden baslar devam edersin sikinti yapmaya gerek yok zaten kilo vermek bir gunluk iş değil

Bu arada beni tanımıyorsunuz kendimi tanitayim
Ağustosta 40 olucam inşallah evliyim 2 oğlum var 14 ve 6.5 yaşlarında boy 163 cm hemsireyim aile hekimliğinde calisiyorum kendimi bildim bileli diyet ve spor yaparım denemediğim zayıflama yöntemi kalmadı lipo bile yaptırdım üst taraf 50 kg gibi basen yok bacakların maşallahı var memleket ben k.maras eşim osmaniye şuan ankarada yiz görev icabı bu kadar detaylı tanıttım ilk kez kendimi
ayyy bende oo yaşa gelene kadar senin gibi istekli ve azimli olabilecekmiyim bilemeiyorum ama seni tebrik ediyorum canm cok azimli ve istikrarlisin şuan seni daha çok merak ettim

günaydın kızlar akşam kv yemeğe çağırdı kızartmalar nuggetler köfteler kolalar az yemeye çalıştıysamda kaçtı gibi yemeyince küsüyorlar, bu sabah kahvaltı yine yeşil elma ve nektari öğlende patates salatası yaptım domates salata ve sade patates var, işyerinde harika gidiyorum evde çuvallıyorum ben yaaa evemi gitmesem acayip te şişim cumartesi regl günüm şimdiden karnım ağrımaya başladı
aslinda sabah kahvaltini iyi yapsan oglen neysede aksami az dengelesen daha iyi olur çunki sabah az yiyince gunun ilerleyen sattlerinde gozun donuyor ve yemege saldiriyosun

Gunaydin kizlar kahvalti ve oglen yemegi icin yanimda 2 salatalik 1 yesil elma var hangisini ne zaman yesem karar veremedim :p son gunlerde manavi zengin ettim habire yesil elma aliyorum :KK70:
Siz kahvalti ettiniz mi :)
sana boll boll duaci olmuştur şimdi desene belki zayiflamanda yardimci olur :KK48:

Bu arada beni tanımıyorsunuz kendimi tanitayim
Ağustosta 40 olucam inşallah evliyim 2 oğlum var 14 ve 6.5 yaşlarında boy 163 cm hemsireyim aile hekimliğinde calisiyorum kendimi bildim bileli diyet ve spor yaparım denemediğim zayıflama yöntemi kalmadı lipo bile yaptırdım üst taraf 50 kg gibi basen yok bacakların maşallahı var memleket ben k.maras eşim osmaniye şuan ankarada yiz görev icabı bu kadar detaylı tanıttım ilk kez kendimi
Bende k.maraşlıyım canım ama doğma büyüme ankara her yıl köyüme giderim eşimde maraşlı

Bugünkü egzersizleriniz hadi bakalım
Topuğa Dokunma x 20
topuk_dokunma.jpg

Kalçadan Tekme
Sol x 20
Sağ x 20
essek_tekmesi.jpg

Koşu Mekiği x 20
kosu_mekigi.jpg

Kelebek Tekmeler x 20
kucuk_tekmeler.jpg

Bisiklet Egzersizi x 20
bisiklet_egzersizi.jpg

Plank 30 Saniye
blank_resim.jpg
canim ben telofonuma kalca bacak egzersizleri ve karin kasi egzersizleri uygulamalrini indirdim leslie de indirdim ordan gunde iki defa veya birer defa yapiyodum suan degil ama ay sonunda basliycam insallah

X