Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Paşa uyusun yürüyüş yapıcam kızlar dün bozdum aksam bugün telafi etmem lazım.motivem düştü biraz sanki kızlar.incecik olmayı cokkk istiyorum bunun için savaşmaya devam
düşmesin cnm o motivasyon düştümü yü-kselmiyo başaracaksın buna inan
bende öğlene küçük tabak semizotu yeşilmercimek yemeği yedim küçük kase dondurma

Kizlar selam. Yeni topik hayirli olsun :) ben tatili biraz uzattim, cumartesi ya da pazar donuyorum istanbula. 10 gun deli gibi yedim ictim kac kilo cikicam meraktayim :confused: kesin 3 kilo falan almisimdir. Doner donmez sıkı bir diyet ve yuruyuse basliyorum.

Kızlar benim diyet gitti yine maalesef eşim evde bugün o olunca ben de onunla yiyorum resmen sabote ediyo beni.Aslinda Karataya başlamak istiyorum tekrardan geçen yıl çok iyi kilo vermiştim Karatay ile beni tek zorlayan ekmek olmayışı ekmeksiz yiyince midem çok bulanıyor.

Paşa uyusun yürüyüş yapıcam kızlar dün bozdum aksam bugün telafi etmem lazım.motivem düştü biraz sanki kızlar.incecik olmayı cokkk istiyorum bunun için savaşmaya devam
neden motiveni duşüdün birgun bozmayla bişey olmaz gunler ve aylar var önunde birakma

ayyyy bu ekmekten bende muzdaribim çunki yiyemeyince ekmeksiz migde almiyor gercekten
Kızlar benim diyet gitti yine maalesef eşim evde bugün o olunca ben de onunla yiyorum resmen sabote ediyo beni.Aslinda Karataya başlamak istiyorum tekrardan geçen yıl çok iyi kilo vermiştim Karatay ile beni tek zorlayan ekmek olmayışı ekmeksiz yiyince midem çok bulanıyor.

Kizlar selam. Yeni topik hayirli olsun :) ben tatili biraz uzattim, cumartesi ya da pazar donuyorum istanbula. 10 gun deli gibi yedim ictim kac kilo cikicam meraktayim :confused: kesin 3 kilo falan almisimdir. Doner donmez sıkı bir diyet ve yuruyuse basliyorum.
aleykum selam canm tatilin tadini cikar zaten dönunce başliycan bari kafan rahat olsun benim yerimede eğlen

düşmesin cnm o motivasyon düştümü yü-kselmiyo başaracaksın buna inan
bende öğlene küçük tabak semizotu yeşilmercimek yemeği yedim küçük kase dondurma
Afiyet olsun canim.ya eşim geldi gitti ya o gidince boşluğa düştüm gibi. O yüzden sanırım. Toparlarim yine.küçük beden kıyafetler dolapta beni bekliyor.

merhaba cnm hoşgeldin tamam bekliyoruz dönüşte eğlenmene bak kilolar nasıl olsa gider

olsun cnm moral bozmak yok devam olmuşa çare yok bundan sonrasına bak

X