Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

İnşallah olursun canım biraz kendini sıkarsan ben ınanıorum ♡
Bende bugün 500 ip atladım 10 dakka plank 50 dakka bısklet bırazdan gene bınıcem 80dakka aksamada dısarı cıkıoruz ailecek bol bol yuruyıcem :) bugün spor uçuyor :KK70:
Ohh ne güzel yapmışsın bana gelenler oluyor bugün son kafile. Akşam çıkarım yürüyüş e. Yarından itibaren file vermeden devam inşallah. :KK57: bazıları böyle kaldı beni görünce çok keyif aldım o bakislardan :KK70:

Ohh ne güzel yapmışsın bana gelenler oluyor bugün son kafile. Akşam çıkarım yürüyüş e. Yarından itibaren file vermeden devam inşallah. :KK57: bazıları böyle kaldı beni görünce çok keyif aldım o bakislardan :KK70:
Hahahah oyle bakanlar işte bize motıvasyon oluyor sağolsunlar :KK70:
Aynen canım benim spor hergün böyle sende başla spora canım musaıt olunca

12.08.2018
Gögüs:109
Bel:93
Göbek çevresi:108
Basen:113
Kalça:122
kol:39

24.08.2018 cuma
Göğüs:104
Bel:86
Göbek çevresi:102
Kalça:112
Basen:105
Kol:34
Güncel ölçülerim
Hala regilim ayda 1 ölçü alıcam artık

Sabah 3bardak ılık su 1i elma sirkeli
Kahvaltı 1 küçük haslanmıs yumurta 2 çeri domates 1 parça peynır yeşil çay

Akşam tavuklu kabak yemeği 1 kasık yogurt

Gece yogurt kürü
1 adet maden suyu
3.4ltr su
Spor
135 dakka eliptik bisiklet
10dakka plank
500 ip atlama
32 adet mekik
30dakka ev işi

Merhaba kızlar evime döndüm çok şükür kuz bu ne ya nasıl veriyorsun böyle normal değil bu
Hgeldın çok sukurya çok ozledım ♡
Canım geçen hafta ödem vardı wc cıkamamısdım bu hafta regl oldum sporu arttırdım proteini arttrdm ödem gitti ondan bukadar kılo kaybı oldu

Çok ama çok fazla hiç normal değil cnm senin için korkuyorum
Canım bılmıorum ıstahta yok pek bazen kahvaltı yapmıorum canım hç ıstemıo aksam yıyom kesınde sabah bazen 1 nektari yıyom istah olmazsa hiç
Bayramdan sonra eczanede tartılıcam kas ve yağ oranı için kötü kılo versem sıkılasma olmaz etler sıkılasdı baya ölcüde aldm baya deısım var

Ben yarın sabah tartılıp bildirim yaparım çok artıdayım ya davul gibiyim resmen bide regl olacam onunda şişliği var off nasıl gidecek bunlar basa döndüm yibe

Canım bılmıorum ıstahta yok pek bazen kahvaltı yapmıorum canım hç ıstemıo aksam yıyom kesınde sabah bazen 1 nektari yıyom ishal olmazsa hiç
Bayramdan sonra eczanede tartılıcam kas ve yağ oranı için kötü kılo versem sıkılasma olmaz etler sıkılasdı baya ölcüde aldm baya deısım var
Mutlaka kas oranına baldır çünkü bu normal bi durum değil hemsireyim bende ondan diyorum

Ben yarın sabah tartılıp bildirim yaparım çok artıdayım ya davul gibiyim resmen bide regl olacam onunda şişliği var off nasıl gidecek bunlar basa döndüm yibe
Gider canım bırbırmıze destek motive olursak tek derdimiz kılo olsun o kolay yeni aldın kılo daha çabuk gıder

X