Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

canım benım senı tutabılene aşk olsun:) bu ne hız maşallah
gözünü seveyım bünyene dıkkat et çok az gıda alıp çok fazla spor yapıyosun..
bıraktıgın anda geri alabılrsın o yüzden istediğin kiloya ınmeden bırakma diyetini..
Cok saol canım ♡ spor sıkı yemek de az gidior canım
Hedefe gelene kadar bırakmak yok gelıncede bıanda bırakmıcam zaten ufak ufak ekleme yaparak bünyeyi alıstırarak
Cıkıcam canım günlük 1000kalori alicam en fazla hedefe gelıncede eskisi gibi olmıcak hcbrsey inşallah :)

Akşam yemeği hazır :)
tavuklu kabak yemeği
İçine 1 tatlı kaşığı yağ ve 1tutam tuz koydum :) yavas yavas yavas yag ve tuzu hayatıma aldım artık boyle devam :)

Eklentiler

• IMG_20180820_164036.jpg
    IMG_20180820_164036.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 40
Menü
Sabah 3 bardak ılık su 1 i elma sirkeli
Kahvaltı bulut yumurta sarısız çeyrek salatalık 1 çeri domates yeşil çay

Akşam tavuklu kabak yemeği 1 kasık yoğurt
Gece yogurt kürü
Su 3.4ltr
Spor
80 dakka eliptik bisiklet
13dakka plank
20 dakka egzersiz
350 ip atlama
30 dakka ev işi

Bende bayrama 70 i ucundan da olsa gördüm. Çok şükür...bayramı hasarsiz atlatmak lazım. İkinci hedefe de ulaştım sıra 65 hedefine inşallah :dua:
İnşallah canım ben bayramda aynı şekilde spora devam menulerde deısmıcek kendimi tutucam inşallah :KK70:
Sen kac kılosun suanda

Sabah 3 bardak ılık su 1i elma sirkeli
Kahvaltı 1 nektari 1 salatalık ve yeşil çay

Akşam 1 tabak kabak yemeği 1 kasık yogurt
Gece yogurt kürü
Su:3.4ltr
Spor
80 dakka eliptik bisiklet
46 dakka leslie 5k
500 ip atlama
30 dakka ev işi
12 dakka plank
60dakka yavaş tempo yürüyüş

İnşallah canım ben bayramda aynı şekilde spora devam menulerde deısmıcek kendimi tutucam inşallah :KK70:
Sen kac kılosun suanda
70.7 ile bayram a girdimde aman kimse bana zayiflamissin falan demedi yao_Odün duzenim bozuldu da bugün toparlicam inşallah. Pasamda hasta bayram burnumdan geldi yine. Bayram dan 10 gun sonra eşim geliyor kaynim in düğünü var 68 olaydım iyiydi. Şeker orucu na başladım bugün. Düğüne kadar seker yok. Her türlü seker makarna pilav vs.

70.7 ile bayram a girdimde aman kimse bana zayiflamissin falan demedi yao_Odün duzenim bozuldu da bugün toparlicam inşallah. Pasamda hasta bayram burnumdan geldi yine. Bayram dan 10 gun sonra eşim geliyor kaynim in düğünü var 68 olaydım iyiydi. Şeker orucu na başladım bugün. Düğüne kadar seker yok. Her türlü seker makarna pilav vs.
Aynen canım yeme zaten tut kendını mukafatını alıcaksın merak etme ♡
Dediğin gibi tutarsan verirsin o 2 kiloyu hemencecik

Kahvaltı 1 haşlanmış yumurta yarım dilim yarım yağlı peynır 1 çeri domates yeşil çay

ara 1 adet yeşil çay

Akşam haşlanmış tavuk 1 kasık yogurt 1 çeri domates
Gece yogurt kürü

Spor
128dakka eliptik bisiklet
10dakka plank
400 ip atlama
1saat ev işi
32 adet mekik

Merhaba kızlar herkese iyi bayramlar cuma eve dönüş inşallah ama sistim davul gibi artı 3 kesin varım neyse evime ulaşınca tam gaz devam öpüyorum sizleri

Merhaba kızlar herkese iyi bayramlar cuma eve dönüş inşallah ama sistim davul gibi artı 3 kesin varım neyse evime ulaşınca tam gaz devam öpüyorum sizleri
Dikkat et canım frenle biraz çok olmadan dön vermesi kolay olsun özledim valla kimsecikler yok burda sıkıldım tek kalmaktan herkez gelsınde eski duzenımıze dönelim artık ♡

Bayram sonu yürüyüş e ağırlık vericem inş. Gelen giden de biter eşim gelene kadar 68 olaydim iyiydi
İnşallah olursun canım biraz kendini sıkarsan ben ınanıorum ♡
Bende bugün 500 ip atladım 10 dakka plank 50 dakka bısklet bırazdan gene bınıcem 80dakka aksamada dısarı cıkıoruz ailecek bol bol yuruyıcem :) bugün spor uçuyor :KK70:

Kahvaltı sade bulut yumurta sarısız 2 çeri domates yeşil çay

Akşam haşlanmış tavuk 1 kasık yogurt 2 çeri domates

Gece yogurt kürü
Su 3.4ltre
Spor
131 dakka eliptik bisiklet
11dakka plank
500 ip atlama
60 dakka yavaş tempo yürüyüş
30 dakka ev işi

Geçen cuma: 85.300