Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Öncelikle teşekkür ederimismim Simge 25 yaşındayım lise yıllarından sonra kendimi bildim bileli diyet yapıyorum diyebiliriz evliyim 3 yaşında bir oğlum var doğuma 92 kilo ile girdim çok emek verdim geçen yıl 61 küsur kiloya kadar düştüm zaman içerisinde bir ileri bir geri derken sabah itibari ile 64.1 kiloyum artık yıllardır goremedigim 5 li rakamları görmek istiyorum tartıda bunun için motivasyona ihtiyacım var umarım bunu burda sizinle birlikte başarabiliriz

Hosgeldinn :) cogu gitmis zaten onlarda gider insallah

Kizlar ben bu sabah 62.7 ciktim yani uc gunde 2,8kg gitmis gorunuyor :) bu kilonun cogunun yagdan gitmedigini biliyorum ama gobegim indi biraz mutlu oldum :) odem attim ve ya bagirsaklarim falan bos diye dusunuyorum cunku normalde tika basa yiyordum ama tartida bu kadar hizli bir dusus gormek beni mutlu etti zor kapanan pantolonum kolayca kapaniyor su an :)

Masallah kiskandim :21::KK23:

şuan sade nescf iki madlen çikolata yedim sabahki elmam ve nektarimin yarısı duruyor yiyemedim kaldı öyle yalnız kuru kayısı yiyince aç karnına şuan bağırsaklar gümbür gümbür vala ses geliyor , beyaz çay ve limon sıkıp içmiştim öncesinden de

Kuru kayisi cok etkili oluyor gercekten

Kızlar bu hafta eksi gormicem galiba ya kabızlık öldürdü beni.

Kefir denemelisin bence bendede kabizlik vardi düzene soktu 2 güne 1 iciyorm 1 caybardagi kadar genelde ac karnina ama düzenli icmek önemli

bence o bıraktı katılmicak kimseyi almayalım dedi ama çok olunca daha aktif oluyoruz ve motive eden fazla oluyor haksızmıyım
yooo aktif ve motivasyona destek moral olan herkes burda olabilir kimse tanimadan yargilayamassinno yuzden denemek lazim olmassa zaten cikarlar

Planim gene uymadi kahve yerine kahvalti yaptm 11bucukda. 1 sahan yumurta, 2 dilim tambugday ekmek, 2 dilim kasar, 3 zeytin, 1tk salca ve sekersiz cay öglene kahve icmeyi dusunuyorm aksam dha ne yapicam bilmiyorum pazara gidicem smdi bamye uygunsa yapabilrm

Aksamasa kırmızı mercimekli ekşili buğdaylı semizotu çorbası ve yeşil mercimekli kırmızı biberli semizotu yemeği yapıyorum içimde semizotu çıkacak ama olsun mercimek ve semizotu çok iyi yağ yakiyor

Oglen yemegim 2 kasik patlican yemegi 2 kasik pirin pilavi yarim kase cacik ve bir kase de salata yedim. Yaninda bas parmagim kadar ekmek :KK70:bugun su içermiyorum midemi bulandiriyor. Ama kiraz cayina devam. 20 skuat 20 duvar mekigi cekicem birazdan:KK6:
arada insan geecekten su içemiyor ama bazende su icmeye doyamiyosun keske arasi olsa :))

X