Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

sabah kalkar kalkmaz 20 squat 20 mekik 20 duvar mekiği yaptım çıktım evden söylemeyi unutttum bide bugün cardio yapıcam ve size verdiğim günlük egzersizleri aralarda wall sit hadi bakalım coşalım birlikte :KK49::spor:

listeye ekledim senide cuma tartı günü pazarteside hafta sonu kaçamak varmı diye kontrol tartısı yapalım dedim
Tamamdır canım çok sağol.Mutlaka ogunlerimi ne yiyip ictigimi paylaşırim ben de.Pazartesi kontrol günü olması ayrıca çok iyi bir fikir :KK48:

kızlar akşam bi sayfa oluşturacam herkes yaptığı sporu alt alta eklesin kim ne yapmış görelim olur mu
bunun gibi
20 haziran spor ve su listesi:spor::KK49:

1.glstn99=
20squat
20mekik
20duvar mekiği
90sn wall sit
1 lt su

isterseniz puanlarınıda bulup puan hesabıda yapıp haftalık spor kraliçeside secerim en başarılı olanı kupa kaldırırız

Kizlar ben bu sabah 62.7 ciktim yani uc gunde 2,8kg gitmis gorunuyor :) bu kilonun cogunun yagdan gitmedigini biliyorum ama gobegim indi biraz mutlu oldum :) odem attim ve ya bagirsaklarim falan bos diye dusunuyorum cunku normalde tika basa yiyordum ama tartida bu kadar hizli bir dusus gormek beni mutlu etti zor kapanan pantolonum kolayca kapaniyor su an :)

Kizlar ben bu sabah 62.7 ciktim yani uc gunde 2,8kg gitmis gorunuyor :) bu kilonun cogunun yagdan gitmedigini biliyorum ama gobegim indi biraz mutlu oldum :) odem attim ve ya bagirsaklarim falan bos diye dusunuyorum cunku normalde tika basa yiyordum ama tartida bu kadar hizli bir dusus gormek beni mutlu etti zor kapanan pantolonum kolayca kapaniyor su an :)
süpersin cnm:KK9:

şuan sade nescf iki madlen çikolata yedim sabahki elmam ve nektarimin yarısı duruyor yiyemedim kaldı öyle yalnız kuru kayısı yiyince aç karnına şuan bağırsaklar gümbür gümbür vala ses geliyor , beyaz çay ve limon sıkıp içmiştim öncesinden de

şuan sade nescf iki madlen çikolata yedim sabahki elmam ve nektarimin yarısı duruyor yiyemedim kaldı öyle yalnız kuru kayısı yiyince aç karnına şuan bağırsaklar gümbür gümbür vala ses geliyor , beyaz çay ve limon sıkıp içmiştim öncesinden de
:KK48:

vala bravo benim arkadaşın düğün var ayın 30da dün elbisemi denedim yanlarrr fışkırmıştı 10 günde 2,5 3 kilo atmam gerek

X