Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Migde agrısı ve bulantıdan bugünkü kahvaltım bu ac kalmaktan iyidir hepsi 80 kalori :/

Eklentiler

• 20180807_103829-1.jpg
    20180807_103829-1.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar sigara içiyorum şimdi azda yıyorum aceba sigaradanda migdem ağrıyor olabilir mi ac karnına içmekten
Buarada akşam 1tabak yogurtlu tavuk salata yedım kalorisi 90
İçine
Haşlanmış tavuk tuzsuz yagsız
Bol kıvırcık
1 adet salatalık
2 kaşık yogurt
Pul biber ve karabiber
En guzel diyet yemeği bu bence çok severek yıyorum
İsteyen kendine göre düzenleyebilir :)

Kızlar sigara içiyorum şimdi azda yıyorum aceba sigaradanda migdem ağrıyor olabilir mi ac karnına içmekten
Buarada akşam 1tabak yogurtlu tavuk salata yedım kalorisi 90
İçine
Haşlanmış tavuk tuzsuz yagsız
Bol kıvırcık
1 adet salatalık
2 kaşık yogurt
Pul biber ve karabiber
En guzel diyet yemeği bu bence çok severek yıyorum
İsteyen kendine göre düzenleyebilir :)
Şükür düzgün bişey yemişsin ama midem ağrıyor diyorsun hala acı baharat yiyorsun.

Kahvaltı
2 h.yumurta, domates salatalık
Peynir zeytin. Küçük bir parça pide tereyağ ve reçelli.
Öğlen
4 kaşık kadar yeşil fasulye ve yoğurt
Türk kahvesi ve 1 kuru kayısı
Başka bişey yemedim hala

Günaydin kizlar ben yarin aksama Allah nasip ederse 2 -2bucuk hafta yokum bi nevi tatil yapicam sünnet dügünümüz olucak vs.. o yüzden ara vermek istiyorm burayada. Kendinize iyi bakın insallah istediginiz kiloya ulaşirsiniz, ben tatilden sonra 60lara inicem insallah belki gene size katilirm nasip :). Arada bi ugrarim belki naptiniz diye bakmaya.. hadin iyi günler :KK37:

Şükür düzgün bişey yemişsin ama midem ağrıyor diyorsun hala acı baharat yiyorsun.
Evet akşamları salataya döndüm bir süre böyle çünkü güçten düştüm 1 haftadır salata gercekden azda yesem tok tutuo güç verıo birde kaslarımdan kaybetmemek için spor egzersiz yeterli deıl proteınde tüketmek gerek

Günaydin kizlar ben yarin aksama Allah nasip ederse 2 -2bucuk hafta yokum bi nevi tatil yapicam sünnet dügünümüz olucak vs.. o yüzden ara vermek istiyorm burayada. Kendinize iyi bakın insallah istediginiz kiloya ulaşirsiniz, ben tatilden sonra 60lara inicem insallah belki gene size katilirm nasip :). Arada bi ugrarim belki naptiniz diye bakmaya.. hadin iyi günler :KK37:
Günaydın İyi tatiller cnm :)

vala ben aksam makarna cips yedim sabahta yarım simit bir dilim ekmek peynir götürdüm şimdi nesf bir dilim kare uzun çikolata yedimm
Çok deılmi dıyetteysen tabı :) ben dondurma dahı yemıorum cunku gercekden kafaya koydum azımlıyım bunu yapabilirim deıl yaparım yapıorum :) cuma gunu tartı günü iple cekıorum :)

Suan 1 nektari 1 salatalık yiyorum yanında yeşil çay sabahda 2 bardak ılık su 1ı elma sırkelı akşamda tavuklu yogurt salata yıcem herşey tuzsuz sekersız ve yagsız :) iyice alısdırdım kendımı canım kesinlikle abur cubur çekmiyor
Annem en sevdiğim şeyleri yapdı pazar gunu ıslak kek ve un kurabıyesi 1 catal bile almadım azimli olmak bole bısı sonucda benim vermem gereken kılo 5 10 deıl çok fazla bu yuzden bole olmak zorunda :)

Çok deılmi dıyetteysen tabı :) ben dondurma dahı yemıorum cunku gercekden kafaya koydum azımlıyım bunu yapabilirim deıl yaparım yapıorum :) cuma gunu tartı günü iple cekıorum :)
çok vala cips yememeliydim bir çorba kasesine koydum, 6-7 tane vardır ama yinede rahatsızlık verdi makarnada öyle ayın 15de memlekete gidicem belki orda 1-2 kilo atarım şuan kg 57 çekip ayın 15 ne kadar sonrası memlekette bakıcam çözüm orda çok iştahım olmuor

çok vala cips yememeliydim bir çorba kasesine koydum, 6-7 tane vardır ama yinede rahatsızlık verdi makarnada öyle ayın 15de memlekete gidicem belki orda 1-2 kilo atarım şuan kg 57 çekip ayın 15 ne kadar sonrası memlekette bakıcam çözüm orda çok iştahım olmuor
Çok almadan fırenle en ıyısı çünkü sonrasında zor oluor ve bı bakıorsun 80 90 olmuşsun anlamıorsun bıle 53den 110a gelirken bende durduramadm alısınca fark etmedim başlarda sonrada umursamadım kendımı saldım suan pişmanım ama olan oldu suan hedefıme ulasıp korumaya odaklıyım :)

X