Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

günaydın kızlar haftasonu manti yiyemedik yalan oldu,eşimle kavga ettik 2 gündür konuşmuyoruz bana yaradı bu sabah 57,40 çıktım tartıda cuma 58 idim ama bağırsak hareketim çoktu afedersiniz büyük ihtimal bağrsaklarım boşaldı ani kilo kaybı yaptı yarın sabh çıkar ortaya ,sabah kahvaltım bir kızarmış ekmek üstne peydir iki dilim domates

geçmiş olsun canım hemde iyi tatiller gez eğlen dinlen gel

Kilo bildirimi
Cuma: 94.900
Pazartesi (Bugün):93.500
Kilo kaybı: -1.4
3günde 1.4 bana az gibi geldi O kadar spor egzersiz haraket etmesemde aynı gıdıo sanırım spor en çok sıkılasmak için :)

Afiyet olsun canım maşalllah güzel gitmiş olabilir lavaboya gitmek cok fark edıo gercekden
Bende kavgalıydım eşim le 3 gün kadar O yuZden bısı yıyemedım geçen hafta 4 5 gun açtım moral bozukluğundan kavga ii oluor bole konularda bıze yarıo

Bugün sabah kahvaltısı
1 orta boy domates ve 2adet çeri domates
1 Çeyrek soğan
1 adet yumurta
Pul bıber ve karabiber harika 1 menemen ve yeşil çay :)
Akşam ise
Fasulye
Yarım soğan
2 çeri domates pul biber karabiber
Mis gibi fasulye yemeği :)
En son yatmadan once 1 kaşık yogurt pul bıber yarım ufak boy lımon bugün toplam 210 kalori ama gayet doyurucu :)

Kizlar ben bugun 10 da uyandm 11 de 1 türk kahvesi 2 kare bitter yedim. Az öncede 1kk peynir 3 zeytin 4 parca kavun 1 hasl. Yumurta yedim simdide yesil cayimi iciyorm. Aksamada kabakli vicdan corbasi yapicam. Şu 3 günü cok hafif gecirmeliyim persembe tatile gidiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…