Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Slm kızlar sabah erken yola cikicaz hazırlık bitti sayılır ama bende bittim ağrı kesici ile ayaktayım bide ablam yanımızdaydı gecede onu havaalinana bırakıp gelecek bi saat gidiş bi saat dönüş:)
Fırsat buldukça yazmaya calisirim kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi
İyi yolculuklar keyifli tatiller canım:)

Kardeşimle iddiaya girdim. Başka türlü motive olamazdım. 2 haftada 52 kilo olacam.
Biraz fazla büyük bi iddia olmamış mi? :)
53.5 filan yapsaydın keşke
Eger ortaya bisey koyduysanız kaybetmemiş olurdun:KK8:
Son kiloların olduğu için şak diye gitmesi çok zor kuzu

Biraz fazla büyük bi iddia olmamış mi? :)
53.5 filan yapsaydın keşke
Eger ortaya bisey koyduysanız kaybetmemiş olurdun:KK8:
Son kiloların olduğu için şak diye gitmesi çok zor kuzu
Ben 4 hafta istedim o da olmaz 2 hafta dedi:) olsun en azından azmederim. Eşim bana 60 kilo olursan sigarayı birakacam demişti .baya gaza gelmiştim. İddia lazim bana :)

Ben 4 hafta istedim o da olmaz 2 hafta dedi:) olsun en azından azmederim. Eşim bana 60 kilo olursan sigarayı birakacam demişti .baya gaza gelmiştim. İddia lazim bana :)
Bak 4 hafta çok mantıklı
Hadi ins sen kazanırsın
Ben seni tutuyorum:KK5:
Sigarayı bıraktı mi?

Slm kızlar sabah erken yola cikicaz hazırlık bitti sayılır ama bende bittim ağrı kesici ile ayaktayım bide ablam yanımızdaydı gecede onu havaalinana bırakıp gelecek bi saat gidiş bi saat dönüş:)
Fırsat buldukça yazmaya calisirim kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi
Çok geçmiş olsun canım yolunuz açık olsun iyi tatiller benim içinde eğlen

Mrb kizlar kv bu aksam gitti ve benim tatilede 4 gün kaldi artik ne yapsam bos gbi zaten bugunde hasta oldum enat 1 kilo artida gibiym. Yinede bu 3 günü cok hafif geciricem belki 1-2 kilo gider.
Tatilden sonra son gaz 60a devam edicem bu konuda cok kararliyim :)

X