Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar benim midem 1 haftadir çok kötü bulanıyor yaa. Hatta dün istifra ettim öğlen den sonra başımı kaldiramadim. Kraker yedim bastirir diye de yok hala bulanıyor.
Aynı sıkıntı bendede var devamlı bas dönmesi bulantı migde agrısı mahvoldum dün uyuyamadım saatlerce açlıktanmıdır bilmiyorum bianda yeme düzeni deısınce vicut reaksiyon verdi herhalde

Son düzenleme:
Aynı sıkıntı bendede var devamlı bas dönmesi bulantı migde agrısı mahvoldum dün uyuyamadım saatlerce açlıktanmıdır bilmiyorum bianda yeme düzeni deısınce vicut reaksiyon verdi herhalde
Kraker bastirir diye yedim bende yok daha fazla dayanamadım gittim dr a. Geçmedi hala ölüyorum...git sen de bir dr a bekledikce kötüye gidiyor

Kraker bastirir diye yedim bende yok daha fazla dayanamadım gittim dr a. Geçmedi hala ölüyorum...git sen de bir dr a bekledikce kötüye gidiyor
Evet haklısın yarn kesin gidicem suan mıgdemın agrısı ve bulantısndan birşey yıyemıorum kusucak gıbıyım sürekli basımda dönüyor
Su Yarım tabak fasulyesi bile zorladım halde yıyemedım aceba nedeni tuzsuz yagsız ve çok acı tuketmekmı dıe düşündüm ozellkle elma sırkesı çok ağır gelıor

Eklentiler

• 20180806_163434-1-1-1.jpg
    20180806_163434-1-1-1.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 34
Evet haklısın yarn kesin gidicem suan mıgdemın agrısı ve bulantısndan birşey yıyemıorum kusucak gıbıyım sürekli basımda dönüyor
Su Yarım tabak fasulyesi bile zorladım halde yıyemedım aceba nedeni tuzsuz yagsız ve çok acı tuketmekmı dıe düşündüm ozellkle elma sırkesı çok ağır gelıor

sen sıfır tuz ve sıfır yağsız mı yapıyorsun yemekleri eğer öyleyse çok zararlı bir beslenme tarzı bu

ve eğer midende sorun varsa çok acı ve elma sirkesi mideni daha kötü eder

sen sıfır tuz ve sıfır yağsız mı yapıyorsun yemekleri eğer öyleyse çok zararlı bir beslenme tarzı bu

ve eğer midende sorun varsa çok acı ve elma sirkesi mideni daha kötü eder
Evet sıfır yag ve tuz kullanmıyorum hiç ondan sıkıntı etmıorumda sanırım acı ve sirke beni mahvediyor ac karnına

Bende menümü yazayım
Sabah
Bir haşlanmış yumurta

Öğle
Bir domates bir salatalık
Üç tane közlenmiş yeşilbiber
Bir haşlanmış yumurta
Bir dilim kaşar peyniri
2 tane tam buğday unlu yaprak galeta

Akşam
Bir kase cacık
Bir porsiyon taze fasulye kızartması (iki yemek kaşığı zeytinyağı ile kızartma tavasında kızarttığım için çok hafif oldu)

Su 3 litre spor 15 dakika leslie

günaydın kızlar bu sabh 57,50 çıktım okadar kötü değil58 e geri gelirim demiştim ama .sabah kahvaltı bir dilim kızarmış ekmek üstü peynir ve meyve suyu şeftali ,öğlen dısardan yicez ya pizza ya dürüm urfa bakalım akşama bişi yimem inş

X