Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Öncelikle teşekkür ederimismim Simge 25 yaşındayım lise yıllarından sonra kendimi bildim bileli diyet yapıyorum diyebiliriz evliyim 3 yaşında bir oğlum var doğuma 92 kilo ile girdim çok emek verdim geçen yıl 61 küsur kiloya kadar düştüm zaman içerisinde bir ileri bir geri derken sabah itibari ile 64.1 kiloyum artık yıllardır goremedigim 5 li rakamları görmek istiyorum tartıda bunun için motivasyona ihtiyacım var umarım bunu burda sizinle birlikte başarabiliriz

bence o bıraktı katılmicak kimseyi almayalım dedi ama çok olunca daha aktif oluyoruz ve motive eden fazla oluyor haksızmıyım
Burada olma amacımız birbirimizi motive etmek ne kadar çok kişi olursak o kadar çok birbirimize karşı sorumluluk bilinci oluşacak ve başarma isteğimiz kuvvetlenecek diğer türlü iki kişiyle başarabilseydik zaten herkesin çevresinde diyet yapan bir kişi vardır onunla devam ederdi buraya gelmezdi o yüzden haklisin kalabalık iyidir

ewet çok güzel vermişsin başarmışsın zaten kalan ıda verirsin inşallah cnm kafaya takma gidecek hepsi başka yolu yok :)

listeye ekledim senide cuma tartı günü pazarteside hafta sonu kaçamak varmı diye kontrol tartısı yapalım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…