Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

iyiyiz cok sukur tatlim sen nasilsiniz bende bayram yigunlugu ve kaçamaklari birakirsam tam anlmiyla basliycam bakalim
Bende yorgunum Paşanın hastalığı çok yipratti ya hem çok üzüldüm hem çok yoruldum. Eşimede sevdiği yemekleri yapıcam diye kosturup durdum.artık düzene gireriz ufak ufak. Toparlariz birlikte bayram da herkes e bir rahatlik geliyor yeme konusunda.

Kızlar 1 avuç tan belki az fazla olabilir tuzsuz kavrulmamis çekirdek yedim.son du bu bitti almam daha da

cok fazla yesillik ve meyveye dadanma yoksa vucut ve irade birakir o zamanda tatli ve yasakli seylere yönelersin
Meyve olarak sadece yesil elma yiyorum o da eksi zaten, yesil elma diyetini okumustum onu biraz degistirip uyguluyorum yine de etkiler mi ki ? Mesela elma yerine salatalik domates yesem daha mi iyi olur?

Meyve olarak sadece yesil elma yiyorum o da eksi zaten, yesil elma diyetini okumustum onu biraz degistirip uyguluyorum yine de etkiler mi ki ? Mesela elma yerine salatalik domates yesem daha mi iyi olur?
Tabi canım çiğ sebze her zaman daha iyi. Ekşi olanın içinde de seker oranı digeriyle aynı hemen hemen.ben meyve yediğim gün daha çabuk acikirim mesela

keşke ilk sayfayi olustursaydin daha kolay ve iyi olurdu hem herkesi ordan sirayla ne kadar kilo verdigini takip etmemiz daha kolay olurdu[/QUOTE]
tamam herkes başlangıç kilosunu yazsın bugün bana bide kaç kişiyiz görelim

çok geçmis olsun kuzuna canm aynen bayram ayi bir bitsin herkes tam anlamiyla başlar

her meyveden yiyebilirsin ama bir veya iki tane fazla degil elmanin hic bir zarari yok sadece sen ogunleri meyveyle doldurdugun icin dedim seni tok tutmuycak hafif bir atismalik yediysen yaninda elma yemen seni daha tok tutar aksami hafif atlatirsin ekmadan sikilinca salatalik domates kabaği cok az yagda kavurup yogurtla yiyebilirsin bir arkaşimiz kakaovanilya surekli haşlanmiş kara mercimek yogurtla yerdi bende yaptim cok hoş oluyir ve tok tutuyor

keşke ilk sayfayi olustursaydin daha kolay ve iyi olurdu hem herkesi ordan sirayla ne kadar kilo verdigini takip etmemiz daha kolay olurdu
tamam herkes başlangıç kilosunu yazsın bugün bana bide kaç kişiyiz görelim[/QUOTE]
ben bu ay sonunda başliycam ama motive destek burdayim elimden geldigince dikkatte ediyorum son tartildugimda 65.55 di

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…