Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

AA öyle mi diyorlar hiç görmedim inan ki kalori açığı oluşturmaya çalışıyorum takip ettiğim spor hocası ne kadar yağ yakmak o kadar iyi diyor kas kazanmayı öneriyor
Günlük alman gereken kaloriden sadece 500 kalori düşürün diyorlar genelde. Haftada yarım kilo gidermiş sporla desteklenince ama bende işe yaramadı mesela 1600 kalorinin altına düşmemeliymişim aksine kilo aldım 1200 yapınca birşeyler değişti.

Eskiden spor topiklerini okurdum ve yapardım çok güzeldi , kıran kırana geçerdi herkes hırslıydı keşke tekrar canlansa

Ergin Kırbaç'ın tüm videolarını yapıyorum önce 15 dk lik yağ yakma videosu ile başladım spora şuan dumbell ve direnç lastiği çalışıyorum videolarıyla
Ergin Kırbaç çok iyidir ya ben de onun programlarını takip ediyordum.

Sen şuan biraz spor yapsan kalori açığı ve yeşil çay ile çok hızlı verirsin aslında çünkü metabolizmayı hızlandırmak lazım

Sen şuan biraz spor yapsan kalori açığı ve yeşil çay ile çok hızlı verirsin aslında çünkü metabolizmayı hızlandırmak lazım
Yapıcam canım 10 kilo bile o kadar fark etmiş ki bugün metro merdivenlerini inip çıkarken baya rahat ettim trabzanlardan tutuyordum hep şimdi bir yere tutunmadan çıkabildim. 10 kg daha vereyim sıkı spora başlayacağım. Kadın sözü

Ama bir acımasız yanı da var yani “acı yok rocky”modunda hep
Evet ben de farkettim adam bacağına Prp yaptırdı ya Prp 4 gün mü ne spor yapmadı yine spora hiç de anlattığı gibi kolay değil bence ayaklarımın ağrısı geçmezse bana da Prp yapacaktı doktor çok arastirmistim hoca bacağı menisküslu de olsa o ağrıyla spor yapıyor ee ama gül dikeniyle adam fit mi fit kaslı mı kaslı

Bence 10 kg bekleme spor ile sıkılaşarak kilo vereceksin mesela 100 iken 90 göstereceksin 1 er kiloluk dambıl al oturduğun yerde kaldır indir kaldır indir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…