Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Çıkıyorsun arada di mi ohh güzell

Sonra açıkladın mı naptın
Evet söyledim gerçekten kızdım sanmışlar gözüm metronun ışıklarından rahatsız oldu üstünüze alınmayın dedim. Çok saygılı davrandılar neyseki
Ya benim hep böyle hele var ya bir de bilg.bakarken görseniz sanki birini dövecekmişim gibi duruyorum. Valla botoks yaptıracağım kaşlarımın ortasına

Ben lila gözlük takıyorum ışıklı kapalı mekanda canım o rahat ettiriyor acaba senin gözler de mi hassas

Kahvaltı 10.00

2 haşlanmış yumurta
1 dilim çikolatalı ekmek
1 domates
1 salatalık
1 dilim peynir

Atıştırmalıklar

2 adet erik
1 adet küçük muz
55 gr dondurma
2 fincan şekersiz Türk kahvesi
3 kare caramio çikolata

Akşam yemeği 17.30

182 gr bulgur pilavı
1 kase yoğurt

Toplam kalori 930

Adım 14747
Su henüz 1 litre

Bu akşam 25 dk lık bir spor yapacağım. Ardından limonlu çay içeceğim.

afiyet olsunnnn

İyi akşamlar güzeller
Bugün karb.biraz fazla oldu. Kalori 1102 Karb.131

Sabah 11:30 gibi 1 paket eti form tahıllı patlak,çay
Öğle 16:00 gibi 1 tabak içli pilav, 1 bardak ayran
Arada sütlü filtre kahve,1 paket eti form limonlu
Akşam 1 yane bulut ekmekten kaşarlı tost,kola zero

3 lt su
Spor yapamadım bugün yine biraz yürüyüş oldu 3500 adım

Afiyet olsun bu adıma bu kalori az değil mi yag vücudun kıtlık moduna girmiş olmasın belki ondan takılmıştır. Bir serbest gün mü yapsan şöyle kallavi

iyi akşamlar güzellik
bence gaayet güzel hep keto yapma zaten

Afiyet olsun bu adıma bu kalori az değil mi yag vücudun kıtlık moduna girmiş olmasın belki ondan takılmıştır. Bir serbest gün mü yapsan şöyle kallavi
Yok canım adet dönemine rastgeldi o yüzden böyle bir aylık hedef kiloma ulaştım daha önce de bu şekilde beslenme ile zayıfladım.

Yok canım adet dönemine rastgeldi o yüzden böyle bir aylık hedef kiloma ulaştım daha önce de bu şekilde beslenme ile zayıfladım.
Sen vücudunu daha iyi bilirsin tabi hani diyetisyenler basbas bağırıyor ya 1000 bile az ondan didim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…