HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

bende ilk gebeliğimi 8-9 haftalıkken kaybettim , üzülme kayıpların tamamına yakın kısmı sağlıksız bir embriyonun olması , benimde dünyam başıma yıkıldı , ama biz neyde hayır var bilemeyiz , Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize
Amin amin inşallah tekrardan gebe kalmak mümkün değil mi 😢

bende ilk gebeliğimi 8-9 haftalıkken kaybettim , üzülme kayıpların tamamına yakın kısmı sağlıksız bir embriyonun olması , benimde dünyam başıma yıkıldı , ama biz neyde hayır var bilemeyiz , Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize
İlk beta 860 ,2. Beta1621,3.beta891

Kızlar az önce hafif saydam akıntı geldi benden genelde süt gibi geliyordu şüphelenmem için dün akşam ilişki oldu acaba ilişki sonrası hafif uzar gibi saydım akıntıgeliyor muydu ya kafam karıştı normal mi sizce ay adet mi olacağım yoksa ama 5 gün öncesinden de böyle akıntım gelmezdi hiç tribe girdim acaba hamilelikte saydam da olabilir mi unutmuşum resmen kızımda nasıldı diye.

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...
Merhaba benide eklermisin sat 26 nissan bat 27 mayis aslinda benim iki gun gecikmem var ama yinede sizlerin arasina katilmak istedim bide benim size bir sorum olacakti aranizda yerlesme kanamasi yasayan biri varmi benim regle 3 gun kala sadece idrar yaptigim zaman hafif pembe kanamam oldu ben adet oluyorum sandim ve ped taktim ama sonra baktim pedde hic bir sey yok ertesi gun yine ayni sey oldu yine ped kullandim ama yine devami olmadi sonrada bir daha tekrarlamadi ve suan reglim 2 gun gecikti ama daha erken oldugu icin test yapmak istemiyorum gelecek haftaya kadar beklemek istiyorum aranizda benim gibi bu durumu yasayan biri varmi cevaplarniz icin simdiden tesekuller.

Yok aslında aıle hekimi okdr iyi ki çok memnun kaldım guneydoğuya geldıgımzden beri en mantıklı Dr çok ilgili, iyi dinleyen. Herlde bır cocugum var dye Gerek yok dedi başta. Hatta bana bakıp başta boş bulunup sız cocuk yapmayı eşinizle bi deneyin olmazsa gelın yonlendıreyım dedi😆 ay cok komıgime gitmişti. Kan tahlillerin cokguzel cıkacak bence 🌹🥰
Bir eşimle deneyeyim o zaman 😅 belki olabilir, burda çok kalabalık olduğu için pek oralı olmuyorlar hastalarla, inşallah canım, çok sağol 💙

Kızlar az önce hafif saydam akıntı geldi benden genelde süt gibi geliyordu şüphelenmem için dün akşam ilişki oldu acaba ilişki sonrası hafif uzar gibi saydım akıntıgeliyor muydu ya kafam karıştı normal mi sizce ay adet mi olacağım yoksa ama 5 gün öncesinden de böyle akıntım gelmezdi hiç tribe girdim acaba hamilelikte saydam da olabilir mi unutmuşum resmen kızımda nasıldı diye.
Dün ilişki oldu bugun bendende aynı uzayan akıntı geldı sperm olabilir o

Kızlar aynı fotoğrafın galeriden ışık ayarları ile oynadım olmayan çizgi çıkmış gibi beni 1 düşül yaşamış anneler şuan çok iyi anlıyor 🥹sonuç ne olacak hepinize haber edeceğim bende çok arafta kaldım

1716973223037.png

Kızlar aynı fotoğrafın galeriden ışık ayarları ile oynadım olmayan çizgi çıkmış gibi beni 1 düşül yaşamış anneler şuan çok iyi anlıyor 🥹sonuç ne olacak hepinize haber edeceğim bende çok arafta kaldım

Eki Görüntüle 3434368
Bence varr❤️ aynı dönemde düşük yaptık aynı duyguları yaşadık umarım netleşir de bu kez sevincini paylaşırız. Kan verdin mi?

Bence varr❤️ aynı dönemde düşük yaptık aynı duyguları yaşadık umarım netleşir de bu kez sevincini paylaşırız. Kan verdin mi?
beni tek şüphelendirin gögüs sızım daha önce gebelikte yaşadığıma benziyor , ama regl önceside oluyor zaten hepimizde beklemedeyiz bakalım

X