HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

merhaba. silik çizgi var olarak görüyorum hadi inş🥰 sabah ilk idrarla yeniden bakman daha iyi olur
Bu sabah için 7-8 saat geçmiş olacak test arasından yaptım var gibide yok gibide anlayamadım artık bugün de regl olmazsam yarın sabah bir ilk idrarla tekrarlarım 🙃

geçmiş olsun.. umarım kucağınız tez zamanda dolar 🥰

Aslında ilk gebeliğimi beklediğim adet günü bundan daha belirgin bi silik çizgi ile öğrenmiştim
Tabi hepsi aynı olacak diye bir şey yok bakalaım içimiz buruk beklemedeyiz Allahtan hayırlısı

Aslında ilk gebeliğimi beklediğim adet günü bundan daha belirgin bi silik çizgi ile öğrenmiştim
Tabi hepsi aynı olacak diye bir şey yok bakalaım içimiz buruk beklemedeyiz Allahtan hayırlısı
tabi her gebelik kendine özgü. yalnız test erken gebelik testi ise daha net görme şansınız yüksek.

Merhaba kızlar sat sat 13 mayıs bat 9 haziran gözüküyor bikac gun sapma olabilir benide listeye eklermisiniz sebepsiz inferlite yüzünden ilk cocugumu tüp bebek ile dünyaya getirdim 19 aylık suan 2. Bebeği düşünüyoruz bi süre kendimiz denicez bu ay yumurtlama takbi yaptım test ile dün pikti bakalm hayırlısı inşallah

Canım merhaba hiç üzülme Ben de ilk gebeliğimi korumayı bıraktığım gibi hamile kalmıştım çok sevinmiştim ama ben de 5 haftalıkken kaybettim senin gibi çok üzüldüm sanki dünyam başıma yıkılmıştı ama daha sonra kanama bitince tekrar yumurtlaman düzgünse çocuk denemesi yapabilirsin birkaç ay sonra tekrar hamile kaldım ve şimdi kızım 5,5 yaşında bunları neden yazıyorum üzülme diye çünkü erken düşükler zaten sağlıksız embriyo demekmiş🥺 şimdi sana yaşadığın en zor şey gibi gelmesi çok normal ama zamanla alışacaksın ve tekrar hamile kalacaksın inşallah
İnşallah İnşallah güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim size
kimyasalda bu kadar yükselmiyor bildiğim kadarıyla ama ya
İlk kan verdiğim de 860 ikinci kan verdiğim de 1621 3. Manda 891 😢

Merhaba arkadaşlar ben 4 5 haftalık hamileydim kanamam oldu ve düşük yaptım kimyasal gebelik geçirdim doktorun diyişiyle beta HCG değerim düşüyordu bugün düşüğün 3. günü ne zaman kanama biter ne zaman birliktelik yaşayabilirim hamile kalır mıyım bu ilk gebeliğim di beni çok sarstı 😢
bende ilk gebeliğimi 8-9 haftalıkken kaybettim , üzülme kayıpların tamamına yakın kısmı sağlıksız bir embriyonun olması , benimde dünyam başıma yıkıldı , ama biz neyde hayır var bilemeyiz , Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

çook sevindim inşallah hamilesindir. ekim annelerinde beraberdik mart ayında ikimizde kürtaj olduk :KK43: hayırlısı olsun inşallah
ya bilmiyorum hissiyat olarak beni çok iyi anlıyorsundur , içim buruk , umutlanamadım bile , regl olacakmışım gibi hissediyorum kasık ağrımdan dolayı , kuruma gibide duruyor belli belirsiz bir şey var ama , inşallah yeniden bir topikte birlikte oluruz en hayırlı zamanda , bende şuan sevinemiyorum , geçen ayda normalde 28. günde regl olmam lazımken 32. günde oldum.

Şuan 29 dayım her an olacakmışım gibi hayırlısı bakalım

Sabah kızım ve eşim okula gidince tekrar yattım her yerim ağrıyor üstümden kamyon geçmiş gibi olmusum kızlar öyle hasta olacak gibiyim bu da belirti dyen var yakın arkadaşım böyle korona olacak gb olmus 1 gunlukkk ve gogus agrım yoktu ama suan cok fazla var gergınlık agrı ama gecen ay da böyle oldum göğüsten. Bir de bu akşam misafirm geliyor gecmıs olsun bana . Hemen ayaklanırm inşallah . Ben böyle biraz fazla havaya girdim baş dönmesinden falan. 3.ye pozitif testler gördüm bugün yine rüyamda.. Test yaparsam hepınıze yazacagım inşallah yarın sabah yapmazsam da muhtemelen ctesı fln yaparım yogunlugum bitince ama Sanki yok gb de gelıyor byandan bana vücudum kandırıyor beni sanki

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-29-08-36-55-477_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-05-29-08-36-55-477_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 22
ya bilmiyorum hissiyat olarak beni çok iyi anlıyorsundur , içim buruk , umutlanamadım bile , regl olacakmışım gibi hissediyorum kasık ağrımdan dolayı , kuruma gibide duruyor belli belirsiz bir şey var ama , inşallah yeniden bir topikte birlikte oluruz en hayırlı zamanda , bende şuan sevinemiyorum , geçen ayda normalde 28. günde regl olmam lazımken 32. günde oldum.

Şuan 29 dayım her an olacakmışım gibi hayırlısı bakalım
seni çok iyi anlıyorum, aynı şeyleri yaşıyoruz bende sabırsızlıkla 12 haziranı bekliyorum. Tekrar pozitifi görüp sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim. güzel düşün güzel olsun test varsa sabahtan tekrarlasaydın gebelik varsa netleşecektir.

X