HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Gebeliğin ilk haftalarında yımurta bölünmesi gerçekleşir ve zaten sıkıntı olursa vücut bunu kabul etmez bu yüzden çok endişeye gerek yok siz ters hareket yapmayın onun dışında bir problem olmaz ben geçen ay tasınırken hamile kaldım birley olmadı çok şükür ta benim yumurta uyarıcı tedavi vardı ama ona rağmen hiç dikkat etmedim ne agır koliler ne cam sılmeler yaptım

haklısın ,bir arkadaşta hamile olduğumu bilmeden bazaları çekip camları uzana uzana silmiştim demişti , yani nasip kısmet ihtimallerden konuşuyorum tabi :) teşekkür ederim

Evet canım bizde tatile gideceğiz hiç bi şey umrumda değil ilk gebelikte sandalyeden düştüm perde asarken dokuz saat temizlik yaptım hiç de kafaya takamam gelecekse gelsin
Bizde eylülde Almanya dan tr ye arabayla gideceğiz tutunacağı varsa tutunuyor bebişler bende öyle düşünüyorummm

Evet canım bizde tatile gideceğiz hiç bi şey umrumda değil ilk gebelikte sandalyeden düştüm perde asarken dokuz saat temizlik yaptım hiç de kafaya takamam gelecekse gelsin
ne diyorsuun ekim annelerinden ayrıldık , nisana transfeer olur muyuzz inşallhhh :)

Bugün yarın olurum önümüzdeki döngüde Full motivasyonum bakalım bu ay Peak ve çatlamayı değerlendirebildik kısmet olmadı. Yeni döngüde en az 3 gün öncesinden değerlendirmeye başlıcam bu sefer kısmet olur belki

Merhaba gebelik için takviye olarak kullandığınız bir şey var mı ben genovita tb 60 kullanmaya başladım resmini ekledim kullanan fayda gören var mı acaba?

Eklentiler

• 1720081218377418946014423903933.jpg
    118,8 KB · Görüntüleme: 23
olur sıkma canını vardır onunda bir vakti zamanı tez zamanda sende güzel haberler alırsın inşallah ben ümitli değildim degerlendirirken bayram gelen giden kalan bu ayı es geçmiştim kafamda sende stres yapma

olur sıkma canını vardır onunda bir vakti zamanı tez zamanda sende güzel haberler alırsın inşallah ben ümitli değildim degerlendirirken bayram gelen giden kalan bu ayı es geçmiştim kafamda sende stres yapma
Evet canım yok stres yapmıcam bu sefer vardır Allah’ın bir bildiği diyorum ne kadar güzel umarım sağlıkla ilerler senin de gebeliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…