HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim yerleşme kanaması 12. Gün gelmişti devam etmez bugün biterse müjdemi isterim bebeğiniz yerleşti demek
canimmm dun demistim ya 11.gun aksamdi dun kanama gelmis leke gibi acik pembe ve kahvemsi gibi diye. Dun ped koymustum sabah hicbisey yoktu. Sonra tekrar koydum kan verdim geldim yine bisey yok. Ayy ya yerlesmemi sence? Seninkiyle ayni oldu valla gunu bile kan verdim cikar mi diye cok heyecanliyim yarin da kadin dogum randevum var uf allahim

Acele etme sakın kalmaya çalıs çok zor biliyorım ama stres yapma lütfen yerleşme kanaması diye umut edelim öyle olsun

20 haziranda yumurtlayan var mı? Benimle beraber belirti aramak isterse ben burdayım forever
Ahaha ben seninle belirti aramak istiyorum ya. Benim yumurtlama 27-28 haziran takvime göre ama 23 haziranda kanama geldi değişik birşeydi doktoruma yazdım yumurta çatlama kanaması olabilir dedi cok ilginç . Belki 23 yumurtlamaysa sana yaklaştm

İnşallah canım benim umutsuz değilim zamanı vaktini bekliyo biliyorum ama.iste insan sabırsız oluyor bazen. Sen nasılsın varmı hiç bebegin
1 oglum var cankm rabbim canını sağ etsin.biz baya ara verdik bazı problemlerden dolayı ama işte dertlerin bitmesini beklersen bitmiyor ve zaman hızla akıp gidiyor.

1 oglum var cankm rabbim canını sağ etsin.biz baya ara verdik bazı problemlerden dolayı ama işte dertlerin bitmesini beklersen bitmiyor ve zaman hızla akıp gidiyor.
Allah bağışlasın cnm
Şimdi bidaha istiyorsunuz belli ki. Sorun var mı peki yoksa sebepsiz mi olmuyor şuan tedavi görüyormueunuz

Allah bağışlasın cnm
Şimdi bidaha istiyorsunuz belli ki. Sorun var mı peki yoksa sebepsiz mi olmuyor şuan tedavi görüyormueunuz
Canım Eylül'de düşük yaptım kürtaj oldum 7+4 de bu ayda kimyasal geçirdim.belirli bir sorun yok yaş faktörü tabiki etkilemistir.hormin testi yaptırmadim henüz ben 3 sene önce yaptirdigim testleyim önümüzdeki adeti bekliyorum hormon testleri için.yani hamile kalabildim ama malesef sona gidemedim.

Acele etme sakın kalmaya çalıs çok zor biliyorım ama stres yapma lütfen yerleşme kanaması diye umut edelim öyle olsun
sakin kaliyorumm kani da zaten tam kan vermek icin verdim yarin da rutin kontrole gidicem ama denk geldi heyecan yaptim, biraz karnim agriyomus gibi. Sizin de oyle olmus muyduuu?

Kizlar benden yumurta akı geldi ama öle yoğun degil geçen aydakiler gibi. çok cılız ince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…