HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar dün sabah yaptım negatifti buradan dönmez gibi bakalım:)
Ay olamaz yine mi tutturamadık Kızlar normalde yumurtlamaya göre yarın regli olmam lazım, benim regliden yaklaşık 4 gün öncesi aşırı bir bel ağrısı başlar eğilip kalkmam kıpırdayamam bile birde burnumda bir sivilce çıkar 1 gün öncesi bilirim ki ertesi gün geliyor gelmekte olan 15 yaşımdan beri değişmez her ay olmadan bir gün önce çıkar o sivilce yani. Ne gelen var ne giden, reglim geçerse bi doktora gidip gözükeceğim bakalım. beezuus

Evet maalesef ben pes ediyorum artık olmayacak herhalde olursa da belki tüp bebekle filan olur piki filan da görmüştüm
Bence eğer gitmiyorsan yumurtlama takibi önemli. Bende pik görüyorum sonra silikleşiyor ama yumurtam ne kadar oldu çatladı mı yoksa çatlamadan küçüldü mü bilmiyordum

Bence eğer gitmiyorsan yumurtlama takibi önemli. Bende pik görüyorum sonra silikleşiyor ama yumurtam ne kadar oldu çatladı mı yoksa çatlamadan küçüldü mü bilmiyordum
En son mart ayında bebeğimi kaybettim doktor 3 ay olmazsa gel dedi erkenden gitsem mi bilmiyorum ama çok yoruldum artık yaklaşık 3 yıldır uğraşıyoruz

O kadar yoruldum ki canım geceden beri ağlıyorum histeroskopi filan da oldum poliplerim vardı yine de olmuyo zar zor hamile kaldım kaç defa onları da düşürdüm
Sürekli düşük oluyorsa neden olduğuyla ilgili öncelikle bir tedavi uygulasanız tüp bebekten önce, tabi belki de uyguladınız bilemiyorum ama tüp bebek maddi manevi yıpratıcı bir süreç etrafımdan gördüğüm kadarıyla. Umarım en yakın zamanda bebişiniz olur

O kadar yoruldum ki canım geceden beri ağlıyorum histeroskopi filan da oldum poliplerim vardı yine de olmuyo zar zor hamile kaldım kaç defa onları da düşürdüm
Benimde polibim var bir tane ama 2 3 doktora göründüm hiç gebe kalmadığım için almayı uygun bulmadılar. Bebeğin tutunduğu yerde değilmiş alt segmentteymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…