HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay sanki yerleşme gibi hissettim ben canım ya, çünkü regl ihtimali için çok erken gibi geldi bana 😍
ya canim ben de gorunce cok heyecanlandim eger yerlesmeyse boyle biseyi ilk kez gorucem diye. Dua et olur mu🥺🙏🏻 bana da cok erken geldi yani hicbi zaman reglim erken gelmiyo benim cunku hep ya gununde ya da gec gelir 1-2 gun

Ay neden böyle oldu ki yaa. Geç döllenmedir inşallah aminnn🥰😍😍
Ay inşallah bakalım bu akşam nasıl uyuycam bilmiyorum çok heyecanlıyım belirti yok şuan ama olsun🥹 Sadece yorgunum uyku hali var psikolojik olabilir her türlü belirtiyi bilmek ve üstüme çekmekte üstüme yok😂

kizlar bu arada yarin kan vericem yurtdisindan geldim tum degerlerime bakilsin hazir imkan varken diye aile hekiminde, hamileligi ilgilendiren tum degerlere de bakin dicem. Sizce eger bu kanama devam etmezse kanda cikar mi yarin? Yani her halukarda carsamba sabah ya regl olarak sonucumu almaya gidicem ya da kanda gorucem gibi eger erken degilse😂

ya canim ben de gorunce cok heyecanlandim eger yerlesmeyse boyle biseyi ilk kez gorucem diye. Dua et olur mu🥺🙏🏻 bana da cok erken geldi yani hicbi zaman reglim erken gelmiyo benim cunku hep ya gununde ya da gec gelir 1-2 gun
Yerleşme kanaması olabilir kasıklarda batma var mı

kizlar bu arada yarin kan vericem yurtdisindan geldim tum degerlerime bakilsin hazir imkan varken diye aile hekiminde, hamileligi ilgilendiren tum degerlere de bakin dicem. Sizce eger bu kanama devam etmezse kanda cikar mi yarin? Yani her halukarda carsamba sabah ya regl olarak sonucumu almaya gidicem ya da kanda gorucem gibi eger erken degilse😂
Tabiki çıkar canım kanda en erken sonuç alınır

Tamam o zaman bakalim ne olucak, aile hekiminde vericegim icin kani ertesi sabah alicam sonucu🙏🏻 umarim hersey yolunda gider kanama da yerlesme kanamasi olarak kalir sizinki gibiiii ikimiz icin de🥺 cok tesekkur edeirm cevabiniz iciiin🙏🏻
E devletten öğrenirsin canım ertesi günü beklemezsin

40 oldum cnm ücretli olacağım 120 bine yakın olacak sanirim
Ben de 37 oldum, artık ilerleyen aylarda doğal yolla olmazsa ben de daha fazla hayatımı ertelemek istemiyorum. Yaş ilerledikçe her şey giderek daha da zor oluyor. Seni şu an o kadar iyi anlıyorum ki.. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah..

Yok yasamiyorum yani boyle oldugunda bir iki leke geliyor sonra devam ediyor, o yuzden ped taktim sabaha devam edicek mi gormek icin, evet 1-2 gun surebilirmis. Ay insallah siz hamilesinizdir sizinki birebir uyuyo bence o tanima devam etmemis cunku.

Karnimda bi hareketlenmeler var ama adet oluyosam da yarin ayin 24u ben 12sinde pik gordum, 14 gun koysam bile 26sinda falan regl oluyo olmam gerekmiyo muydu? Ki dedigim gibi ben genelde 16-17.gunler regl oluyorum yumurtlama sonrasi. O yuzden uygulamalar 29u tahmin ediyor tahmini bat i.
İnşallah yerleşmedir canım, regl için erken bence daha ama belli olmuyor ne olacağı tabi bir arkadaş 10. Gün regl olmuştu sanırım. Bekle bakalım devam etmezse zaten inşallah yerleşmedir daha önce böyle bir şey yaşamadıysan. 🙏

Ben de 37 oldum, artık ilerleyen aylarda doğal yolla olmazsa ben de daha fazla hayatımı ertelemek istemiyorum. Yaş ilerledikçe her şey giderek daha da zor oluyor. Seni şu an o kadar iyi anlıyorum ki.. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah..
İnşallah cnm sende erteleme 40.dan gün alınca ücretli oluyor.

Mesajlarınızı hıc okuyamadım nasılsınjz kızlar tatildeyim havuza girdim dayanamadım vallahi aşırı gogus agrım var benım 🙈 hele ki suda ıken daha fena agrıyor benim de yumurtlama üstüne 9.gündü bugün 10 oldu testlerım muhtemelen e e varır salıya dek. Yetısmedı bana 🤣

Kızlar hayal görmedigimi söyleyin bana lütfen 😭 ecutos ecutos O ogretmennnhaniiimm1 Pamlok Pamlok Freshmommy Freshmommy sifa1986 sifa1986 bebekolog7 bebekolog7 duskapani duskapani halolita halolita cookiep cookiep Candy7777 Candy7777 beezuus beezuus
1000029770.jpg

X